במות הרמה

מחירון במות הרמה

חברת ליפטר מספקת פתרונות לעבודה בגובה באמצעות במות הרמה בצפון ומרכז הארץ
תוך כדי מתן שירות מקצועי, יחס אישי, זמני אספקה מעכשיו לעכשיו והחשוב מכל אספקה של כלים בטיחותיים וחדישים.

המחיר של במת הרמה, בין אם להשכרה או למכירה, בנוי מכמה מרכיבים עיקריים. לפני שאתם מזמינים במת הרמה כדאי לברר ולהבין בדיוק ממה מורכב המחיר של במת ההרמה, שמתאימה לעבודה שאתם רוצים לבצע. אז מה חשוב לדעת וממה העלות שלנו בחברת ליפטר מורכבת? הנה כל מה שצריך לדעת רגע לפני ששוכרים במות הרמה.

 

למה כדאי לי להזמין במת הרמה?

עולם העבודות בגובה עשיר ומגוון ובתוכו קיימות מגוון עבודות המבוצעות על בניינים, בתים פרטיים ואפילו סלעים או משטחים בגובה רב. כל אלו זקוקים לכלי עזר שיסייע להגיע עד לגובה בו העבודה אמורה להתבצע, כאשר הכלי המועדף ביותר בעולמות הבנייה, הניקיון, השילוט והנוי הוא כמובן במות הרמה.

 

במת הרמה מגדילה פי שתיים את הנוחות והבטיחות

בתחום אפשר למצוא מגוון במות הרמה המשמשות לעבודה בגובה, כך שהן מרימות מעלה את איש המקצוע (פעמים רבות יחד עם הציוד שמשמש אותו) עד למקטע העבודה הרצוי. במות ההרמה נחשבות לבטיחותיות הרבה יותר מאשר פיגומים וגם תואמות יותר את נוחות העוברים והשבים, מבלי להטיל צל ושינויים בזרימת האוויר סביב המבנה, בדומה לפיגומים. כמו כן, את הבמה אפשר לקפל בסיום כל יום עבודה ולכן היא לא יוצרת הפרעה מתמשכת.

 

ממה מורכב המחיר של במת הרמה?

כאמור, המחיר הסופי של השכרת במת הרמה תלוי בכמה פרמטרים שחשוב להכיר.

  1. סוג במת הרמה 
  2. גובה עבודה של במת הרמה
  3. משך זמן ההשכרה של במת ההרמה
  4. עלות ההובלה של במת ההרמה

 

מיד נסביר לכם על כל פרמטר בנפרד ויחד נבין – איך המחיר של במות הרמה מחושב?

 

סוג במת ההרמה והשפעתה על המחיר

כל סוג במה מתאים לסוג עבודה אחר, לתנאי שטח אחרים ולגובה עבודה מתאים. דבר ראשון הוא להכיר ולהבין את הצרכים שלכם כקבלני הביצוע של הפרוייקט: האם תעדיפו במה ניידת או נייחת? גדולה או קטנה? מופעלת על ידי דיזל או חשמל? לכל במה יש גם משקל נשיאה משלה וגובה מקסימלי שצריך להתייחס אליהם בעת הבחירה.

 

גובה העבודה של במת ההרמה 

גובה הבמה קשור למודל הספציפי של סוג הבמה אותה תצטרכו. יש במת מספריים חשמלית קטנה במשקל ובגובה – עד 6.5 מטר, ויש במת מספריים חשמלית כבדה יותר שמגיעה לגובה של 12 מטר. כל אחת מהן תשמש אותכם לפעולות קצת שונות – מה מתאים לכם? מה יותר נכון לפרויקט שלכם?

 

לכמה זמן תשכרו את במת ההרמה?

מחיר השכרתן של במות הרמה מורכב משלושה מחירונים : מחירון על בסיס יומי, על בסיס שבועי ועל בסיס חודשי. מחירון זה קובע מדרגות עלות כך, שככל שהבמה תושכר לטווח יותר ארוך, כך המחיר עליה יוזל.

הנציגים שלנו במוקד ההזמנות של ליפטר יעזרו לכם לדייק בדיוק את ימי ההשכרה להם אתם זקוקים לבמת ההרמה ולהתאים לכם את המחיר המנצח עבורכם.

 

איפה הפרויקט מתבצע? – לאן לשלוח את במת ההרמה?

בעולם הציוד הכבד, מעטים מאוד הכלים שאפשר לבחור ולקחת מהמחסן או המפעל, מה שמצריך את ההובלה של במת ההרמה עד אליכם. מחיר ההובלה שמתווסף להשכרת הבמה, מושפע ממרחק גיאוגרפי בין מקום העבודה הרצוי ובין בית העסק של חברת ליפטר. זוהי דרך הוגנת ויעילה לחשב את תוספת ההובלה מבלי שתחויבו על "מחיר פיקס".

 

הצוות של ליפטר נכון לספק לכם את ההתאמה המדויקת ביותר לצרכים האישיים שלכם ושל אופי העבודה ולצייד אתכם בבמת הרמה חזקה, איכותית ובטיחותית.

 

במת הרמה – מחירון השכרה לדוגמה

השכרת במת הרמה נחשבת לפתרון מוצלח וזמין לכל מצב שבו הצורך בבמת ההרמה לא נדרש באופן קבוע, אלא רק לפרק זמן ספציפי. עלות רכישת במת הרמה הוא עסק יקר ולא תמיד יהיה טעם לשלם עלות שכזו, בטח שלא אם הוצאה זו יוצאת מכיסכם באופן פרטי.

 

מחירון במות הרמה – דוגמאות

הנה כמה דוגמאות ומחירים של במות הרמה שייתנו לכם מושג לגבי העלות הסופית של במת הרמה לפי הצרכים שלכם.

1. אבי, קבלן מחדרה, היה צריך במת הרמה מספריים חשמלית שמגיעה לגובה של 8 מטר לפחות – לעבודת צביעה בתוך בנין משרדים, ל6 ימי עבודה. נציג ההזמנות של ליפטר ששוחח עם אבי נתן לו הצעת מחיר מדוייקת לפרויקט:

750 ש"ח על ימי השכירות לסוג הבמה הזה + 800 ש"ח הובלה הלוך חזור = 1550 ש"ח פלוס מע"מ

2. איציק, מנהל עבודה באזור חיפה בפרויקט שיפוצים חשוב, היה זקוק לבמת הרמה בעלת זרוע חשמלית שמגיעה לגובה של 15 מטר. פרויקט חוץ על שטח קשיח מוקף עצים שהיוו מכשול ולא התאימו לבמת הרמה חשמלית מספריים.  גם כאן התאמנו לאחמד מחיר מנצח:

1900 ש"ח עבור שבוע עבודה + 600 ש"ח הובלה לחיפה = 2500 ש"ח פלוס מע"מ

3. אחמד, מנהל בניה בפרויקט של בניין מגורים חדש, היה צריך במת הרמה שתתאים לעבודת שטח ותוכל לנוע ממקום למקום באתר הבניה. הוא חשב להשכיר במת זרוע חשמלית לחודש וחצי עבודה, אך אחרי שהבנו את הצרכים שלו, התאמנו לו במת הרמה עם מנוע דיזל שמגיעה לגובה של 16 מטר ולחודש אחד בלבד! גם הוא זכה למחיר מצוין:

7500 ש"ח עבור חודש של שכירות לבמת הרמה דיזל + 800 ש"ח הובלה = 8300 ש"ח פלוס מע"מ

 

דרישות נוספות בעת ההשכרה 

ההשכרה מאפשרת לכם לבחור את סוג הבמה המתאימה לעבודה המתוכננת. יחד עם זאת, לכל במת הרמה יש מספר נהלים מחייבים שהצוות שלנו מיידע בהם טרם ההשכרה עצמה. כך למשל, לקוח שהשכיר במה עם מנוע דיזל, יצטרך להחזיר אותה יחד עם מיכל מלא, אחרת יחויב על חוסר הסולר שנמצא בבמה. כדאי לקחת בחשבון גם את הפרמטרים האלה, שיכולים להוסיף על השכרת במות הרמה ומחיריהן.

 

מחיר מנצח של במות הרמה – זה ליפטר!

אצלנו בליפטר פתרונות הרמה תמצאו מגוון במות הרמה שניתן להשכיר לטווח הקצר, אפילו מהיום להיום! הצוות המקצועי שלנו ערוך למציאת פתרונות שיסייעו לכם להשלים את העבודה בקלות ובמהירות, לרבות התאמת הבמה המדויקת לצורך שלכם ומתן שירות טכני בשטח, כדי שהעבודה לא תתעכב בשום אופן.

מלבד סוגי הבמות המרכזיות שהצגנו, ניתן לבחור מאפיינים נוספים כמו במה נגררת שתתאים לשינוע או לעבודות רוחביות, סלי הרמה בגדלים ומשקלים משתנים, גלגלים דיפרנציאליים המתאימים את עצמם לעבודה גם בשטחים שאינם מיושרים, במות הרמה טלסקופיות שכיום חל בהן שימוש רחב ועוד. כל אלה יכולים גם כן להשפיע על המחיר הסופי שלכם.

ברכישה של במת הרמה, המחיר נקבע על פי הדגם, ההספק שלו, רמת הבטיחות וכמובן היצרן. כאשר אתם משכירים מאיתנו במת הרמה, אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שכל הבמות הקיימות אצלנו משתייכות לטובי היצרנים האירופאים, עומדות בתקן הישראלי והאירופאי, המחמירים ביותר ויוצרו אך ורק בטווח השנים מ- 2017 ואילך, כך שתעבדו עם הבמות החדשות ביותר בשוק.

חברת ליפטר בע"מ נמנית עם החברות המובילות בישראל שמספקות פתרונות עבודה בגובה. אצלנו תוכלו להשכיר במות הרמה על פי הצורך האישי שלכם וסוג העבודה שנדרשתם לה, תוך קבלת סיוע שוטף ומסביר פנים מצוות מקצועי, אדיב ומנוסה. כאן נוכל להעניק לכם ייעוץ ומידע בנוגע לבמות הרמה, המתאימות לכם ולוודא שהבמת הרמה הנכונה לכם – תהיה גם משתלמת מאוד.

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 57 ביקורות
×
js_loader
מה המספר שלך?