מה המשותף לעבודות בנייה, לשיפוץ מבנים קיימים, לסידור סחורה על גבי מדפים או אפילו לגיזום עצים? התשובה הפשוטה היא שברבים מהם יש לבצע את העבודה בגובה, מה שמצריך לא רק כוח אדם מיומן – אלא גם (או בעיקר) מתקני הרמה. החדשות הטובות הן שיש כיום פתרונות מגוונים בתחום, לרבות כאלה שמאפשרים עבודה בתנאי השטח המורכבים ביותר. מתקני הרמה עונים על ההגדרה הזו, כשבמאמר הנוכחי נסקור אותם ונמליץ לכם על חברה מובילה המציעה אותם.

על מתקני ההרמה הנפוצים
המונח מתקני הרמה הוא רחב מאד, וכולל לא מעט כלים שעונים על ההגדרה הזו. אחד המרכזיים והחשובים שבהם הוא במות הרמה. הבמת הרמה יכולה לעלות עד לגובה של עשרות מטרים מעל פני הקרקע. מכאן שאפשר להשתמש בו להעלאה של אדם , אך גם של ציוד – הדרישות הבסיסיות בעבודות לגובה כיום.
מעצם ההגדרה של מתקני הרמה מהסוג הזה אפשר ללמוד על היתרונות שבהם. העובדה שמדובר במתקן נייד מאפשרת לחברה המציעה את השירות לבצע זאת באזורים שונים – לכן חשוב לבדוק מהו אזור מתן השירות שלה לפני שפונים אליה. בהמשך לכך, ניתן לתכנן תמיד את המיקום האופטימלי של הבמת הרמה ביחס למבנה שעובדים עליו, לדוגמא. המתקן הרמה מאפשר גמישות מלאה לכל אורך התהליך, והתאמה שלו למורכבות המקרה ולצרכים הנקודתיים שעולים במהלכו. הכל תוך שמירה על רמת היעילות הגבוהה ביותר, וכמובן – גם בטיחות מלאה לכל המעורבים.

כל הסיבות לפנות לחברת ליפטר
חברת ליפטר היא אחת המוכרות והמובילות הפועלות בישראל בתחום של מתקני הרמה, כאשר החברה מספקת, מוכרת או משכירה מזה שנים מתקנים ללקוחותיה. מתקני ההרמה של החברה הם החדישים והמתקדמים ביותר, כאשר היא מהווה היבואנית הרשמית בישראל של חברת Mantall הסינית, בין היתר.
ליפטר מציעה את שירותיה באזור המרכז והצפון, תוך מציאת פתרון מהיר ואופטימלי לכל לקוח. הרמה המקצועית הגבוהה, טיב השירותים והמחירים הנוחים הם שעושים את ההבדל, ומסבירים מדוע פניה לחברה היא צעד מתבקש גם מבחינתכם.

שתף ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
סגירת תפריט
דילוג לתוכן