במות הרמה קטנות

תוכן עניינים

בתי עסק רבים שיש להם שימוש יומיומי בציוד רב דורשים את הכלים ואת המכשירים המתאימים כדי לבצע את העבודה בצורה תקנית. מדובר לרוב במחסנים לוגיסטיים, במפעלים, במחסני ציוד סטנדרטיים וכיוצא באלה. כאשר מדובר בשינוע ובסידור של ציוד רב במקומות מסוג זה, הפתרון האידיאלי הוא במות הרמה קטנות שנותנות גישה למדפים מוגבהים ומאפשרות לסדר סחורה מכל סוג בצורה מהירה ויעילה.

במות הרמה קטנות – לשם מה זה נחוץ?

כאמור, במות הרמה קטנות מאפשרות לסדר סחורה במחסנים ובמפעלים שונים בצורה יעילה. מלבד זאת, הבמות הללו מאפשרות לבצע עבודות גובה באתרי בנייה ושיפוץ על ידי מתן גישה לאזורים שלא ניתן להגיע אליהם באמצעים רגילים כמו סולם.

לבמות הללו יש משטח מיוחד ויציב עליו ניתן לעמוד כדי להגיע לגבהים הרצויים. ניתן לכוון את הבמות הללו לפי הגובה אליו רוצים להגיע, מה שמקל את העבודה, במיוחד לעומת סולמות שמטבעם פחות יציבים ומקשים את הטיפוס לגובה עם ציוד או עם סחורה.

ישנם מקומות רבים שנזקקים לבמות הרמה קטנות כדי לבצע את עבודתם בצורה תקנית. למשל, אם נחוצות במות הרמה במרכז, כמו במות הרמה בנתניה למשל, ניתן להזמין אותן לאזורים הללו ולהקל את העבודה הלוגיסטית בצורה הטובה ביותר.

כיצד בוחרים במות הרמה?

כאמור, אם מתעורר צורך בבמות הרמה במרכז, במות הרמה בנתניה או באזורים אחרים, ניתן להזמין אותן בקלות ובהתאם לצורכי העסק. כאשר מדובר בבמות הרמה קטנות, הכוונה לכאלו המיועדות לאדם אחד ולסחורה אותה הוא מעוניין לשנע ולערום.

אף על פי שהן אמורות לתמוך במשקלו של אדם אחד, ניתן לבחור בין מבחר גדלים של במות מסוג זה בהתאם לצורך ולכמות הציוד שהן אמורות לשאת. לכל הבמות הללו יש זרוע מיוחדת שנמתחת מעלה ויורדת מטה וניתן לעצור אותה בכל גובה רצוי.

מלבד זאת, ניתן לבחור במות לפי המשקל שהן אמורות לשאת ואין צורך לתת לגודלן הזעיר להטעות, שכן הבמות הללו חזקות, עמידות לאורך שנים, תומכות במשקלים גדולים ומאפשרות לבצע את העבודה הלוגיסטית על הצד הטוב ביותר.

בכל הקשר לבמות הרמה מהסוג הקטן והקומפקטי, חשוב לבחור כאלו שמתאימות לצורכי העסק ולמשקלים המשתנים בהם הן צריכות לתמוך.

מאמרים נוספים בנושא

השכרת מנוף סל

חברת ליפטר בע"מ, המובילה במרכז ובצפון בפתרונות לעבודה בגובה, מציעה ללקוחותיה שירותי השכרת מנוף סל מסוגים שונים לרבות מנוף הרמה קטן או מנוף הרמה חשמלי. מדובר במנופים

במות הרמה טלסקופיות דיזל

במת הרמה עם זרוע טלסקופית נחשבת למכשיר אפקטיבי ונוח לביצוע עבודות בגובה. קיימים סוגים שונים ושימושים שונים של במות הרמה טלסקופיות, כמו גם סוגים נוספים

במות זרוע ישרות

במה עם זרוע ישרה נקראת גם במת זרוע טלסקופית. מדובר על במה עם זרוע ישרה, באורכים שונים, אשר אינה מתקפלת באופן רגיל, כמו במה מפרקית,

ציוד הרמה

ליפטר מציעים מגוון של במות הרמה לצרכים שונים, שימושים שונים וסוגים שונים של עבודות. במות ההרמה של ליפטר מיוצרות על ידי טובי היצרנים בעולם ולכן,

פיגומים ניידים

פיגומים ניידים הנפוצים ביותר עשויים אלומיניום, כאשר להם יתרונות וחסרונות שונים. על כן חשוב מאוד להכיר גם את החלופות הקיימות לפיגומים ניידים לטובת ביצוע העבודה.

מה היא במת הרמה?

עבודה בגובה עם במת הרמה מתבצעת באופן קבוע בימינו בענפים שונים במשק. אלה יכולות להיות עבודות תחזוקה מסוגים שונים, גינון וחקלאות, שיפור פני העיר, ניקיון,

במות הרמה ליפטר לוגו

ליפטר נותנת ללקוחותיה מחירים הוגנים ותחרותיים לשוק, במות הרמה וכלים חדשים בלבד ושירות מהיר ואיכותי.

לקבלת הצעת מחיר מיידית!
סוגי במות הרמה
המוצרים שלנו
עוד בנושא
להזמנת במת הרמה חייג עכשיו וקבל הצעת מחיר
דילוג לתוכן