במות הרמה

במות הרמה למתקיני קולטי שמש

במות הרמה למתקיני קולטי שמש שוות למתקין עבודה מהירה, נוחה ומשתלמת בהרבה. כיצד הפך פתרון ההרמה הבטיחותי לבחירה מספר אחת של כל המתקינים? 

 

תכנון התקנת הקולטים ותכנון העבודה עצמה

למרות שישראל מדינה חמה ושרבית, דודי שמש עדיין נותרו בה כאמצעי חובה. הדוד מספק חיסכון בהוצאות החשמל הודות לספיחת קרני השמש והמרתן לאנרגיה סולרית המחממת את המים, את זה כולם יודעים.

מה שפחות ידוע לגבי עולם הדודים, הוא שמיקום התקנת הקולטים קריטי להתייעלות חימום המים – זווית לקויה תיצור חימום גרוע, איטי ובלתי מספק של המים וכך גם ביום שרבי במיוחד, המים יתקבלו כפושרים לכל היותר. קולטים עשויים להשתבש בפעולתם גם אם יש בניין או מבנה שחוסם את השמש הישירה אליהם, או אם הם פונים לכיוון הים ולא לשמש.

במות הרמה מפרקיות 4X4

במות הרמה למתקיני קולטי שמש: הפתרון האידיאלי

אז איך מבצעים התקנה יעילה וכמובן בטוחה של קולטי שמש חדשים? במות הרמה למתקיני קולטי שמש הפכו לפתרון האיכותי והמוצלח ביותר לעבודות הגובה. במת ההרמה מאפשרת לבעל המקצוע להגיע עד לנקודת ההתקנה כשהוא מלווה בכל האבזור, הציוד וחומרי הגלם הנדרשים לכך וחופשי לבצע את מלאכת ההתקנה בקלות ונוחות.

כיום מגוון רחב של עסקים פרטיים וחברות להתקנה משתמשים בבמות הרמה וניתן לראות אותם במגוון רחב של עבודות ופעולות שגרתיות כמו גיזום, עבודות חשמל, תאורה, חקלאות, מחסנים לוגיסטיים, בנייה ושיפוצים, הפקת אירועים, תליית שלטים ועוד.

בתחום ההתקנות שבו פועלים מגוון רחב של טכנאים, אנו פוגשים במות הרמה למתקיני קולטי שמש המאפשרות הרמה של הקולטים עצמם, תוך התמודדות עם משקל נשיאה גדול וטווחי גובה מרשימים ביותר. הבמה סגורה מכל צדדיה כך שהיא נותרת בטוחה לעבודה בכל מצב ושומרת על יציבות מלאה במהלך כל פעולתה.

 

תהליך בחירת הבמה המתאימה

בחירת במות הרמה למתקיני קולטי שמש תלויות רבות באופן העבודה המתבצע וגם במאפייני הפרויקט – למשל בקרב חברה המתקינה דודים בשכונת מגורים חדשה. בהתאמה, ניתן לקנות או להשכיר במת הרמה שהמאפיינים האישיים שלה עונים על כל צרכי העבודה באופן המדויק ביותר.

כך למשל ישנן במות שיתאימו להרמה של עובד אחד או שניים לכל היותר ושיתאימו לעבודות קצרות וממוקדות, בעוד שאחרות ירימו לגובה מספר עובדים וציוד רב ויזדקקו גם לגובה משמעותי בהרבה.

במות ההרמה יכולות להגיע לגבהים משתנים ולמעמסת משקל מקסימלית משתנה, חלקן עם זרוע מפרקית ואחרות טלסקופיות, אפשרויות שינוע שונות, גודל כולל ועוד מגוון אפשרויות.

חברת ליפטר תאפיין את כל צרכי העבודה הצפויה ותדאג לספק לכם ייעוץ מקצועי להתאמת הבמה המתאימה ביותר על פי סוג ומאפיינים טכניים. בנוסף, תוכלו לבחור האם להשכיר את הבמה על מנת שתועיל לכם בטווח הקצר, או לרכוש במה שתשרת אתכם בכל פעולת תיקון והתקנה ללא עיכובים וצורך בפעולות השכרה פעם אחר פעם.

 

מהו סוג הבמה שאתם צריכים?

במות הרמה מספריים

במות הרמה למתקיני קולטי שמש דורשות יציבות רבה ולכן במת המספריים תתאים מאוד למלאכה. מדובר בבמות יציבות במיוחד, עם משטח פלדה חזק, שפעולתן מתאימה מאוד לעבודות תחזוקה לרבות תיקונים והגעה עד לנקודות גבוהות שהסולם נחשב עבורן פחות בטיחותי בהרבה.

במות אלו מבוססות על מצבר חשמלי ולכן פעולתן שקטה מאוד. יחד עם זאת, הן דורשות שטח קשיח ומיושר לגמרי ועבודה במקום ללא רוח.

 

במות הרמה עם זרוע

במות שמתאימות מאוד להרמת בעל המקצוע באמצעות סל הרמה, שנמצא בקצה של זרוע ישרה או מתקפלת, בעלת אורך משמעותי. הזרוע מגיעה לטווח גבהים רחב ומציבה את בעל המקצוע בנקודת העבודה, תוך עיקוף יעיל של מכשולים קיימים ומיקום אופטימלי לביצוע ההתקנה.

במות אלו יציבות לא פחות, אך מתאימות מאוד לתנאים חיצוניים גם כאשר הם מאתגרים יותר. הן מגיעות על בסיס מנוע דיזל ויתאימו לעבודה על שיפועים או באזורי עפר וסביבה חיצונית בכלל.

 

במות הרמה נגררות

במות הרמה למתקיני קולטי שמש עשויות להגיע גם ללא גלגלים, כך שניתן לשנע אותן על ידי רכב מתאים ולהשתמש בהן להתקנות ופעולות תחזוקה שאינן בגובה משמעותי במיוחד.

 

במות הרמה טלסקופיות

במות אלו כוללות זרוע ישרה שמתארכת ומתקצרת על פי הצורך ומאפשרת למתקין להתרומם מעל עצים, חומות, מרפסות ועוד ולמקם אותו בבטחה בנקודת העבודה.

במות הרמה למתקיני קולטי שמש
במות הרמה למתקיני קולטי שמש

 

עבודה חלקה, בטוחה ומשתלמת

בבואכם לבחור במת הרמה למתקיני קולטי שמש, רצוי להסתייע בבעל מקצוע מתאים לבחירת הסוג וכמובן לשקול את סוג הבמה הנדרשת על פי פרמטרים רלוונטיים: כושר העמסה הכולל הן את בעל המקצוע וצוותו והן את הציוד והדודים עצמם, גודל המשטח, סוג המנוע ואיכותו (דיזל מצטיין יותר ביכולת הנסיעה, בעוד שמנוע החשמל יתאים למבנים בעלי שטח קשיח ומפולס), גובה מקסימלי ועוד.

כל עבודה בגובה היא עסק למקצוענים בלבד, אך את היכולת להשתמש בבמות הרמה למתקיני קולטי שמש רוכשים תוך כדי העבודה. עד מהרה הופכת במת ההרמה לחלק אינטגרלי משגרת היום ומספקת עבודה מהירה ויעילה, משביעת רצון ובשל כך גם רווחית לבעליה הרבה יותר. למציאת הבמה המתאימה עבורכם, צרו עמנו קשר ונדאג ללוות אתכם עד לשלב הבחירה.

ככל שעבודת ההתקנה הייתה חלקית, נדרש תיקון או אם ישנו צורך ביישום ההתקנה ביותר משלב אחד, במת ההרמה תוכל להיכנס לתפקידה פעם נוספת ולהקצות למתקין את אותה סביבת עבודה בטיחותית ויעילה. אם מדובר בפרויקט תקופתי, אנו בחברת ליפטר נשמח להציע לכם במת הרמה מתקדמת ואיכותית במיוחד להתקנות גג חיצוניות, אותה תוכלו להשכיר במחיר משתלם לכל פרק זמן דרוש.

התקנת דודי שמש היא תחום ששמור בעיקר לבעלי מקצוע עצמאיים, שעוסקים בהתקנות מגוונות שאינן תמיד מצריכות במת הרמה. יחד עם זאת, פתרונות ההרמה הרבים מאפשרים לבעל המקצוע לשמור על כל יתרונות הבטיחות, המהירות והצלחת ההתקנה וזאת תוך שילוב הטכנולוגיה בעבודתו הקיימת והשלמתה לשביעות הרצון המלאה. את קניית הבמה עדיף לתכנן בהתאם לרצף הזמנת ההתקנות או על סמך סוגים משולבים של עבודות התקנה בהן מתמחה אותו בעל מקצוע.

על מה עברנו עד עכשיו?

ליפטר במות הרמה בפייסבוק | ליפטר במות הרמה בגוגל | 077-8035355

מאמרים נוספים בנושא
Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 57 ביקורות
×
js_loader
מה המספר שלך?