במות הרמה

ציוד שינוע והרמה

בעלי מקצוע רבים שמבצעים פרויקטים בהיקפים שונים תמיד יצטרכו פתרון יעיל עבור עבודות בגובה. עבודות בגובה הן עבודות מאתגרות, שמטבע הדברים יכולות להיות מסוכנות לפעמים. לכן תמיד נצטרך לחפש עבור עבודות כאלו את הפתרון היעיל, האיכותי והכי חשוב – הבטיחותי ביותר. עם כל אלו במות הרמה יכולות לעזור לכם, לא משנה מהו סוג העבודה שלכם. כל בעל מקצוע שלוקח את עצמו ברצינות יודע כי עבור עבודות בגובה, במות הרמה הן הבחירה הטובה ביותר של ציוד שינוע והרמה. אצלנו בליפטר, חברת במות ההרמה המובילה בישראל תוכלו למצוא במות הרמה בהתאמה אישית לסוג העבודה שלכם – אך לפני כן יש כמה דברים שחשוב לנו שתדעו.

במות הרמה – הפתרון שכל עסק זקוק לו 

כל בעל עסק וכל בעל מקצוע זקוקים לפתרונות איכותיים כאשר הוא מחפש אחר ציוד שינוע והרמה. תמיד נרצה לחפש ציוד איכותי ואמין, בטח כאשר מדובר בעבודות בגובה. ובכן, כולנו מכירים היטב את המלגזות שמאפשרות לנו להזיז סחורה ברחבי המחסנים ולסדר אותה. אמנם, מלגזות לא עונות על הצורך שלנו כאשר מדובר בעבודות בגובה. לשם כך קיימים פתרונות מסורתיים כמו סולמות ופיגומים, אך הם אינם יעילים ונראה כי הם אינם עונים על הצורך של לא מעט בעלי עסקים בצורה אופטימלית. במות הרמה הן אלו שמשנות את תנאי המשחק. מדובר בעצם במשטחים עבים, כאשר בתחתית שלהם מחוברת מעין זרוע אשר מתחת בצורה אנכית. אותה זרועה מרימה את המשטחים (הבמות) ומה שנמצא עליהן מעלה. כך נוכל להגיע מנקודה לנקודה באזור הפרויקט בצורה קלה, יעילה ובטוחה. זה לא משנה אם אנחנו צריכים לצבוע חלל פנים או בכלל להתקין מערכת מיזוג אוויר – עבודות בגובה יכולות להיות מסובכות. במות הרמה מקלות עלינו, ומאפשרות לנו להגיע מנקודה לנקודה ללא עצירות מיותרות.

 

יתרונות נוספים של במות הרמה

במות הרמה למכירה נחשבות לבחירה נהדרת של ציוד שינוע והרמה עבור מגוון אנשי מקצוע. זאת בשל מספר יתרונות מרכזיים שכדאי להכיר:

  • ניהול יעיל של כוח אדם – מגוון בעלי עסקים ובעלי מקצוע שונים נוהגים לבצע את העבודות שלהם לצד צוות פועלים. אתגר מהותי בסביבת עבודה הוא כמובן לנהל את כוח האדם בצורה יעילה. עבור פתרונות אחרים כמו סולמות ופיגומים, לעיתים נצטרך מספר רב של עובדים עבור ביצוע משימה מסוימת. זה לא המקרה כאשר מדובר בעבודה עם במות הרמה. למעשה, לעיתים נצטרך לא יותר מפועל או שניים עבור תפעול של במת הרמה מסוימת. כך נוכל לנהל את כוח האדם איתו אנחנו יכולים לעבוד בצורה יעילה. כאשר אנחנו צריכים בסך הכל שני עובדים עבור ביצוע עבודה מסוימת – כל שאר הפועלים פנויים ויוכלו לסייע לנו. כל זאת כמובן ללא שום פגיעה בתפוקת העבודה. נהפוך הוא – במות הרמה מאפשרות לנו ליהנות גם מתפוקה יעילה יותר. 

 

  • פתרון בטיחותי – במות הרמה הן משטח יציב ומגודר היטב. לכן, הסכנה שחלילה פועל ייפול במהלך ביצוע המשימות שלו – קטנה יותר באופן משמעותי. מטבע הדברים, עבודות בגובה יכולות להיות מורכבות ואף מסוכנות. לכן תמיד נחפש אחר הפתרונות הבטיחותיים ביותר, ומהבחינה הזו – אין ספק כי לבמות הרמה אין תחרות.

 

  • אמצעי פיקוח ובקרה מתקדמים – היום ניתן למצוא סוגים שונים של ציוד שינוע והרמה שנוכל לבחור. אולם, מעטים אלו שנוכל לערוך פיקוח ובקרה עליהם בצורה מתקדמת כפי שניתן עם במות הרמה. מנהל העבודה יוכל לפקח ולבקר על עבודתם של פועליו בקלות, ולעקוב אחר המתרחש בזמן אמת.

 

איך בוחרים במות הרמה?

גדעון, קבלן שיפוצים מוכר מעפולה הוא לקוח קבוע אצלנו. מעת לעת, גדעון מזמין מאיתנו ציוד שינוע והרמה איכותי עבור הפרויקטים השונים שלו. כמו כל לקוח אחר – גם גדעון התחיל ללא ידע מקדים. גדעון שמע מחברים שבמות הרמה הן פתרון נהדר, אבל הוא לא הבין מאיפה להתחיל. בטח אתם מכירים את זה בעצמכם – הרי איך ניתן לדעת איזה סוג במות הרמה יתאים לעבודה שלי? אצלנו בליפטר אנחנו דוגלים בהתאמה אישית לצרכי הלקוח. כך הצלחנו להתאים לגדעון את הסוג המושלם עבור העבודה שלו במהלך שיחת אפיון צרכי לקוח. את השיחה הזו אנו מבצעים במהלך כל תהליך הזמנה, והמטרה שלה היא להתאים את הפתרון המושלם עבורכם – ממש כמו כפפה ליד.

לכן, אם אתם לא בטוחים איזה סוג של במות הרמה יתאים לכם – אין לכם ממה לחשוש. אצלנו בליפטר, יש  את הפתרון המושלם עבורכם.

אילו סוגי במות הרמה נוכל למצוא אצלכם בליפטר?

תוכלו למצוא אצלנו במות הרמה מספריים חשמליות, ובמות הרמה עם זרוע מפרקית. במת הרמה עם זרוע מפרקית קיימת עם מנוע חשמלי או לחילופין, עם מנוע דיזל (4X4). במות הרמה מספריים חשמליות יתאימו בעיקר לעבודות הדורשות גישה אנכית ישירה, כמו עבודות תחזוקה וניקיון לצורך העניין. לעומת זאת, במות הרמה עם זרוע מפרקית יתאימו בעיקר לעבודות בגובה רב, הכוללות בין היתר גם צורך בגישה אופקית. באופן כללי כאשר מדובר במנוע דיזל אלו במות הרמה חזקות יותר, והן יתאימו בעיקר לאלו שעובדים תחת תנאים מורכבים ומאתגרים. בין אם מדובר במחסנים לוגיסטיים גדולים או אפילו במספנות ומכולות – תמיד נרצה לבחור ציוד שינוע והרמה איכותי שיענה על כל הדרישות שלנו.

אצלנו בליפטר, נוכל להתאים לכם בצורה מדויקת במת הרמה שתהיה לפתרון הטוב ביותר עבורכם. אנחנו מתמחים בהתאמה מדויקת לצרכי הלקוח, וכמובן בזמני אספקה מהירים כך שתוכלו להמשיך להתקדם בפרויקט שלכם מהר ככל הניתן. 

אז גם אם אתם צריכים ציוד שינוע והרמה איכותי – צרו איתנו קשר בהקדם.

 

 

במות הרמה מפרקיות 4X4

ציוד שינוע והרמה
ציוד שינוע והרמה

 

 

כל עבודות הגובה באשר הן נדרשות לפתרונות הרמה מסוימים, בין אם לצורך שינוע לגובה של תכולה, ציוד או חומרים שונים ובין אם לצורך עבודתם של בעלי מקצוע שונים. בנוסף, פתרונות ההרמה הרבים הפכו לכלי עזר חיוניים בכל עבודות ההתקנה, התעשיה, החקלאות והפיתוח.

כאמור, הפתרונות המוצעים עשירים ומגוונים במיוחד, כאשר כל אמצעי הרמה מכיל מאפיינים ונתונים טכניים משתנים, מה שיוכל להתאים לסוג מסוים של עובדים או עבודות. אנו בחברת ליפטר, המתמחה בייבוא ושיווק פתרונות ההרמה המתקדמים ביותר, נשמח להציע לכם ליווי וייעוץ מקצועי הכולל התאמה מקיפה לציוד הרלוונטי לעבודתכם, תוך שקלול כל דרישות העבודה והמאפיינים הייחודיים שלה.

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 56 ביקורות
×
js_loader
Facebook ג גוגל
5.0
מבוסס על 32 ביקורות
js_loader
מה המספר שלך?