ציוד שינוע והרמה

עסקים רבים, קטנים או גדולים, זקוקים לציוד מתאים על מנת לתפקד כהלכה וכדי לנהל את הסחורה שלהן בצורה יעילה. לשם כך קיימים מחסנים לוגיסטיים, מפעלים או אפילו מספנות בהן נמצאת הסחורה של בתי העסק. על מנת לנהל את הציוד ואת הסחורה של בתי העסק, חשוב שיהיה להן ציוד שינוע והרמה שיאפשר לסדר את מה שדורש סידור בצורה יעילה.

 

 

איזה סוג של ציוד שינוע והרמה נדרש לבית עסק?

כולנו מכירים את המלגזות שמאפשרות להזיז סחורה ברחבי המחסנים ולסדר אותה. בנוסף למכשירים הללו, חשוב שיהיה לכל בית עסק עם מחסן גם ציוד שינוע והרמה לגובה שיאפשר לסדר סחורה במדפים ולגשת אליה בכל עת שזה נדרש. מדובר בעצם ב"במות הרמה" שנותנות גישה לגובה ולציוד שקשה לגשת אליו בצורה רגילה.

הבמות הללו הן בעצם משטחים עבים מיוחדים שבתחתיתם מחוברת זרוע שנמתחת בצורה אנכית ומרימה את המשטחים ואת מה שנמצא עליהן מעלה. ניתן להשיג את הבמות הללו במגוון מקומות, כמו במות הרמה בעכו או במות הרמה בעפולה, או בכל מקום בו נדרש ציוד מסוג זה. על הבמות הללו ניתן לערום ארגזים וקופסאות וכן את האדם שאמור לסדר אותם ולהעלות אותם מעלה לגובה הנדרש.

ציוד שינוע והרמה
ציוד שינוע והרמה

כיצד יש לבחור במות הרמה?

כאמור, במות הרמה הן ציוד שינוע והרמה מתקדם שמאפשר לסדר סחורה בצורה יעילה. כאשר מחפשים במות הרמה בעכו או במות הרמה בעפולה למשל, חשוב לדעת תחילה אילו משקלים הן צריכות לשאת. לבמות הרמה שונות יש כושר נשיאה משתנה וחשוב לבחור את אלו שיעמדו במשקלים קטנים או גדולים, בהתאם לבית העסק.

מלבד זאת, ניתן לבחור את הגובה אליו הבמות אמורות להגיע בהתאם לגובהם של המדפים. מלבד זאת, יש אפשרות לבחור את הבמה בהתאם לכמות האנשים שאמורה להיות עליה. ישנן במות הרמה קטנות המיועדות למשא של אדם אחד בלבד וכאלו שמיועדות לשאת משקל של מספר אנשים וגם גודלן הוא בהתאם.

בין אם מדובר במחסנים לוגיסטיים גדולים, מחסנים קטנים או אפילו מכולות ומספנות, חשוב שיהיו במות הרמה בנמצא על מנת לבצע עבודות גובה וסידור סחורה בצורה יעילה ובטוחה.

על מה עברנו עד עכשיו?
מאמרים נוספים בנושא

במת הרמה נגררת למכירה

במת הרמה נגררת היא לרוב במת הרמה מפרקית עם מנוע דיזל, אשר אפשר לחבר אותה לרכב מתאים ולגרור אותה לנקודת העבודה. יחד עם זאת, במות

במות זרוע טלסקופיות חשמליות

במות זרוע טלסקופיות חשמליות הן במות הרמה שיש להן זרוע ישרה ייחודית, המאפשרת להן לנוע לגבהים שונים, תוך נשיאה של עובדים לנקודת העבודה הרצויה בגובה.

השכרת מנוף סל

חברת ליפטר בע"מ, המובילה במרכז ובצפון בפתרונות לעבודה בגובה, מציעה ללקוחותיה שירותי השכרת מנוף סל מסוגים שונים לרבות מנוף הרמה קטן או מנוף הרמה חשמלי. מדובר

במות הרמה טלסקופיות דיזל

במת הרמה עם זרוע טלסקופית נחשבת למכשיר אפקטיבי ונוח לביצוע עבודות בגובה. קיימים סוגים שונים ושימושים שונים של במות הרמה טלסקופיות דיזל, כמו גם סוגים

דילוג לתוכן