עבודה עם ציוד הרמה ושינוע מקצועי ממקור אמין 

חלק בסיסי מהציוד הנדרש לתעשיות ועסקים מורכב מצויד הרמה ושינוע כפי שחברת ליפטר בע”מ מספקת. החברה מוכרת ומשכירה ציוד וכלי הרמה איכותיים ומתקדמים ללקוחותיה במרכז ובצפון ומכל ענפי המשק, לרבות לענף הבנייה והשיפוצים, למחסנים ומרכזים לוגיסטיים, לעבודות מיזוג אוויר, התקנות בגובה, עבודות גננות וגיזום ועוד. ציוד ההרמה של החברה מעניק פתרונות יעילים ובטוחים לעבודה בגובה, עם התאמה מלאה לכל צורך וסוג של עבודות. 

 

היתרונות של ציוד וכלי הרמה 

עבודה בגובה עם ציוד וכלי הרמה איכותיים כפי שחברתנו מספקת, מעניקה לעסקים ותעשיות מספר יתרונות מהותיים. העיקריים שבהם הינם: 

  • עבודה עם ציוד הרמה מקצועי ומתקדם נושא תווי תקן נחשב במשק להרבה יותר בטוח מעבודה על גבי פיגום או סולם. 
  • העבודה בגובה על גבי מתקן שנע לגבהים שונים, ושיכול לשאת ציוד וכלי עבודה שונים, מייעל ומקצר באופן ניכר זמני עבודה. 
  • היכולת של עובד אחד הפועל מתוך מתקן הרמה שוות ערך לשלושה עובדים עם פיגום נייד או סולם. לכן עבודה עם מתקני הרמה חוסכת בעלויות כוח אדם. 

 

מקור מקצועי ואמין 

חברתנו מחויבת למתן שירות מקצועי ואמין לכל לקוחותיה, הניכר בטיב הציוד והשירותים המוצעים. בין היתר אנו מחויבים לקריטריונים הבאים: 

  • ציוד חדשי ואיכותי- אנו מספקים ללקוחותינו כלי הרמה איכותיים וחדשים, המתחילים משנת ייצור 2017. מדובר בכלי הרמה שאנו מייבאים מיצרנים עולמיים מובילים, שמציגים סטנדרטים גבוהים ביותר של איכות. 
  • תקנים- הציוד וכלי הרמה ושינוע שאנו משווקים עומדים בכל דרישות התקן בישראל ובאירופה. כמו כן בהתאם לדרישות החוק כלי ההרמה עוברים כל שישה חודשים בדיקה על ידי גורם מוסמך מטעם משרד העבודה. 
  • שירות- כל לקוח הפונה אלינו זוכה לליווי מקצועי ואישי, עם סיוע בבחירת ציוד מתאים, הדרכות לתפעולו, ומענה זמין לכל בעיה וצורך. 
  • לוחות זמנים- אנו מחויבים ללוחות זמנים ואספקה שנקבעו מראש. 
  • מערך טכני- מתוך הבנת חשיבות תפקודו של כלי ההרמה, לרשות לקוחותינו עומד צוות טכני מקצועי שמחויב להגיע אליהם כמה שיותר מהר. 

 

הזמנת ציוד הרמה ושינוע 

להזמנת ציוד הרמה ושינוע, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת ליפטר בע”מ בטלפון 072-228-2282 או במייל sales@lifter.co.il.

 

שתף ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
סגירת תפריט
דילוג לתוכן