ציוד הרמה

ליפטר מציעים מגוון של במות וציוד הרמה לצרכים שונים, שימושים שונים וסוגים שונים של עבודות. במות ההרמה של ליפטר מיוצרות על ידי טובי היצרנים בעולם ולכן, לצד רמה גבוהה של איכות, עיצוב ונוחות בשימוש, אתם מקבלים גם רמה גבוהה מאוד של בטיחות, עמידה בתקנים מחמירים וכלי עבודה שישרתו אתכם לזמן רב, על הצד הטוב ביותר.

 

 

יחד עם זאת, אתם עדיין צריכים להשתמש בציוד בטיחות כדי לעבוד בצורה בטוחה ויעילה על במות הרמה – איכותיות ובטוחות לשימוש ככל שיהיו. אז אילו במות הרמה תוכלו למצוא באתר של ליפטר ואיזה ציוד אתם צריכים כשאתם עובדים עם במת הרמה?

 

במות ההרמה של חברת ליפטר

חברת ליפטר שמה לנגד עיניה את החשיבות הגבוהה שיש לבטיחות ויעילות בזמן עבודה בגובה ולכן מספקת במות הרמה חדשות בלבד, תוך הקפדה על זמני שירות ואספקה, שירות מקצועי והתאמה אישית של המוצר ללקוח ולסוג העבודה הנדרשת.

הבמות מיוצרות על ידי מיטב היצרנים בעולם, מתוך החלטה שלא להתפשר על האיכות והבטיחות של המוצרים ולכן יש לבמות של ליפטר מספר מאפיינים משותפים:

 

בטיחות

רמה גבוהה של בטיחות, העולה בכמה רמות על אמצעים אופציונליים אחרים

 

זמני עבודה

קיצור זמני עבודה – בזכות האפשרות לעבוד ביעילות ונוחות, ללא עיכובים וללא תקלות

 

יעילות בעבודה

חיסכון בעלויות כוח אדם – בניגוד לציוד עבודה בגובה כמו פיגומים וסולמות, במות הרמה מגיעות עם מנוע וגלגלים, עולות ויורדות בלחיצת כפתור ולכן מאפשרות לכם לחסוך כוח עבודה ניכר. למעשה עבודה עם במת הרמה אחת כמוה כעבודה של שלושה פועלים עם סולם, או פיגומים.

 

מגוון רחב

מגוון במות הרמה לצורך ביצוע מגוון של עבודות שונות

 

בין סוגי במות ההרמה

במת מספריים חשמלית 6.5 מטר

במה המגיעה לגובה עבודה של 6.4 מטרים, מסוגלת להעמיס עד 240 ק"ג. הבמה הקטנה יחסית, מתאימה לעבודה בסביבה צרה ומוגבלת ולאחסון במקומות קטנים.

מתאימה לעבודה על משטחים קשים וישרים, מאפשרת עבודה מהירה ויעילה, תנועה ממקום למקום בקלות ונוחות, ניידות מלאה ואף אפשרות לתכנות תכונות הבמה.

 

במת מספריים חשמלית 8 מטר

במה זו מגיעה לגובה עבודה של עד 7.79 מטר, עם יכולת להעמיס ציוד ועובדים במשקל כולל של עד 230 ק"ג. נחשבת בטיחותית ביותר, יציבה, נוחה לשינוע, מספקת את כל הניידות והיעילות שצריך כדי לעבוד בנוחות ובמהירות, ללא סכנת נפילה, או קריסה.

מתאימה לעבודה על משטח ישר וקשיח, מתאימה לעבודות פנים, מאפשרת ניידות גם במקומות צרים.

 

במת מספריים חשמלית 12 מטר

במה זו מגיעה לגובה עבודה של עד 12 מטרים. היא מסוגלת להעמיס ציוד ועובדים במשקל של עד 350 ק"ג ולהגיע במהירות לגובה הנדרש, תוך נשיאה של המטען הרלוונטי.

יש לה יכולת עבודה בשיפוע, היא מסוגלת לנסיעה במהירות של עד 3.4 קמ"ש, על משטחים ישרים וקשיחים, מתקפלת בקלות ולכן גם נוחה לאחסון.

 

 

במת הרמה מפרקית מנוע דיזל 16 מטר

במת הרמה עם מנוע דיזל וזרוע מפרקית, שמגיעה עד לגובה עבודה של 16 מטרים.

מספקת פתרון אידיאלי לעבודה בגבהים גדולים, תוך גמישות ייחודית, המתאפשרת בזכות הזרוע המפרקית, המאפשרת להגיע לנקודת העבודה גם בסביבה מלאה במכשולים.

ניתן לנייד על פני שטח מכל סוג, ברמה גבוהה של יציבות ובטיחות ולכן מתאים במיוחד לעבודות חוץ בסוגים שונים של שטח. מנוע דיזל חסכוני וחזק, מאפשר לבצע את כל סוגי העבודות.

ציוד הרמה
ציוד הרמה

במת הרמה מפרקית מנוע דיזל 20 מטר

במה זו מגיעה לגובה עבודה של עד 20.6 מטרים, תוך העמסה של עד 230 ק"ג. יציאת מפרק אופקי מגיעה עד 12.2 מטר, לצד מהירות הרמה לגובה מלא של 48 שניות (!!!).

מספקת עבודה יעילה, חיסכון בזמן, בטיחות מלאה, נוחות ופונקציונליות. ניתן לעקוף בקלות מכשולים בסמוך לנקודת העבודה, ניתן לעבוד בסוגים שונים של שטח ואף בשיפוע.

מנוע דיזל חסכוני וחזק, מאפשר לבצע את כל סוגי העבודות.

 

זרוע מפרקית מנוע חשמלי 15 מטר

במת הרמה עם זרוע מפרקית  באורך 15 מטר, מגיעה לגובה עבודה של 14.87 מטר, עם משקל נשיאה של עד 230 ק"ג. יכולת גבוהה של עקיפת מכשולים בדרך לנקודת העבודה, יכולת נסיעה על משטחים קשים וישרים ומהירות נסיעה של עד 4.5 קמ"ש.

 

ציוד בטיחות לעבודה בגובה

כמו בכל יתר סוגי העבודה בגובה, גם עבודה על במות הרמה מצריכה שימוש תקני בציוד בטיחות בסיסי. הדבר לא סותר את העובדה כי במות ההרמה של חברת ליפטר הם בין הבטיחותיות והאיכותיות ביותר בשוק, אך גם כאשר מדובר על במת הרמה איכותית ובטיחותית – יש צורך להגן על העובדים בגובה.

יחד עם זאת, לא תמיד תצטרכו את כל הציוד שמופיע בהמשך ולכן, כדי לבחור את פריטי הציוד המתאימים לסוג העבודה שאתם צריכים לבצע, לסוג במת ההרמה שבחרתם ולתנאים השונים בשטח, מומלץ להתייעץ עם המומחים של חברת ליפטר.

 

רתמת בטיחות

ציוד חיוני למניעת נפילה כאשר עובדים בגובה, הנחשבת פריט חובה לפי התקנות לעבודה בגובה מעל שני מטרים.

מומלץ לבחור רתמת בטיחות שעומדת בתקנים האירופאים המחמירים ולבחור את סוג הרתמה לפי התאמת סוג הרתמה לסוג העבודה, התאמה לגובה הנדרש, מספר נקודות עיגון, נוחות השימוש קלות השימוש וכן הלאה.

 

קסדת בטיחות לעבודה בגובה

שימו לב! מדובר על קסדה מיוחדת לעבודה בגובה ולא קסדת בטיחות רגילה לעבודה בשטח, או באתרי בנייה. יש לבדוק כי הקסדה עומדת בתקנים המחמירים לעבודה בגובה (או טיפוס הרים), כמו גם מספר נקודות אחיזה, למניעת התנתקות ולהגנה אופטימלית.

חשוב גם לבדוק אם הקסדה נוחה לחבישה ומומלץ שגם תהיה לה אפשרות לחיבור אוזניות, פנס ומשקפי מגן.

 

חבל בטיחות לעבודה בגובה

חבל זה נקרא גם חבל מיקום ותמיכה, מספק הגנה נוספת מפני נפילה, מאפשר תנועה נוחה בסביבת העבודה ללא חשש מנפילה מסוכנת. מגיע עם אמצעים לעיגון ואבטחה

 

ציוד הרמה – סיכום

מגוון גדול של במות הרמה, כמו גם ציוד בטיחות וציוד הרמה מסוגים שונים עומד לרשותכם ולכם לפעמים גם קשה לבחור את מה שהכי מתאים לצרכים שלכם ולסוג העבודה.

כדי שתוכלו לעשות את הבחירה הטובה ביותר, עבור עצמכם, עבור העובדים שלכם ועבור תוצאות אופטימליות של ביצוע העבודה, חשוב להתייעץ עם בעלי מקצוע שמבינים עניין.

האתר של ליפטר אולי לא מציע ציוד בטיחות לעבודה בגובה למכירה, אבל המומחים של ליפטר ישמחו לייעץ לכם ולעזור לכם לבחור את הציוד המתאים והנחוץ לפי סוג במה שאתם בוחרים ולפי סוג העבודה בשטח.

התקשרו עוד היום לקבלת ייעוץ מהמומחים של ליפטר!

על מה עברנו עד עכשיו?
מאמרים נוספים בנושא

במת הרמה נגררת למכירה

במת הרמה נגררת היא לרוב במת הרמה מפרקית עם מנוע דיזל, אשר אפשר לחבר אותה לרכב מתאים ולגרור אותה לנקודת העבודה. יחד עם זאת, במות

במות זרוע טלסקופיות חשמליות

במות זרוע טלסקופיות חשמליות הן במות הרמה שיש להן זרוע ישרה ייחודית, המאפשרת להן לנוע לגבהים שונים, תוך נשיאה של עובדים לנקודת העבודה הרצויה בגובה.

השכרת מנוף סל

חברת ליפטר בע"מ, המובילה במרכז ובצפון בפתרונות לעבודה בגובה, מציעה ללקוחותיה שירותי השכרת מנוף סל מסוגים שונים לרבות מנוף הרמה קטן או מנוף הרמה חשמלי. מדובר

במות הרמה טלסקופיות דיזל

במת הרמה עם זרוע טלסקופית נחשבת למכשיר אפקטיבי ונוח לביצוע עבודות בגובה. קיימים סוגים שונים ושימושים שונים של במות הרמה טלסקופיות דיזל, כמו גם סוגים

דילוג לתוכן