במות הרמה

השכרת מנוף סל

חברת ליפטר בע"מ, המובילה במרכז ובצפון בפתרונות לעבודה בגובה, מציעה ללקוחותיה שירותי השכרת מנוף סל מסוגים שונים לרבות מנוף הרמה קטן או מנוף הרמה חשמלי. מדובר במנופים מתקדמים לנשיאת בני אדם, המתאימים לביצוע בטוח ויעיל של מגוון סוגי עבודות בגובה, לרבות עבודות שיפוץ, ניקוי חלונות בגובה, עבודות תאורה, גיזום ועוד.

 

מה זה מנוף סל?

מנוף סל שאנו מציעים להשכרה הינו כלי הרמה עם מתקן ייעודי ובטוח לנשיאת בני אדם. מנופים אלו מוצעים במגוון סוגים ומידות, החל ממנוף הרמה קטן לציוד יחסית קל בגובה לא רב ועד למתקנים גדולים המגיעים לגבהים מרשימים. כמו כן מנופי סל כפי שאנו משכירים מציגים רמה גבוהה של יציבות, כושר העמסה, ניווט ותמרון בשטח ובגובה.

 

מנופי סל למגוון צרכים

שירותי השכרת מנופי סל רלוונטיים לגורמים פרטיים, עסקיים ומוסדיים. כך למשל נעשה שימוש במנופים אלו לעבודות הבאות:

 

בניה ושיפוצים

מנוף סל מייעל עבודות בניה ושיפוץ בגובה שכן הוא פתרון יעיל, מהיר ובטוח כדי להעלות צוותי עבודה לגובה.

 

גינון וגיזום

באמצעות מנוף סל ניתן לעלות את הגוזם בקלות, מהירות ובטחה לצמרות וענפים של עצים גבוהים ועבותים, שהניסיון לגזום אותם עם סולם הינו מסובך, לא נגיש ולא בטוח. בנוסף נעשה שימוש במנופי סל גם לצורכי קטיף פירות.

 

תשתיות

מנופי סל משמשים גם לביצוע עבודות בגובה של תשתיות כמו חשמל או קווי תקשורת.

מנוף הרמה עם זרוע

אחד מסוגי מתקני ההרמה המבוקשים כמנוף סל להשכרה הינו מנוף הרמה חשמלי עם זרוע מתקפלת. מנופים מסוג זה מציגים כושר תמרון גבוה ויכולת התאמה לכל אורך וגובה של יעד מבוקש. על גבי מנופים אלו ניתן לשאת בני אדם והם מעולים לביצוע עבודות בגובה באופן יעיל, מהיר, חסכוני ובטוח.

יחד עם זאת חשוב לציין כי בעת השכרת מנוף סל מכל סוג ובכדי להבטיח ניצול נכון של זמנים, חשוב לדאוג מראש לחניה מתאימה עבור המנוף.

 

השכרת מנוף סל

להשכרת מנוף סל, קבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת ליפטר בע"מ בטלפון 077-803-5355 או בהשארת פרטים.

מנוף סל, משמש גם להרמה של בני אדם כך שהוא מכיל גם מתקן ייעודי ומתאים לנשיאה של בני אדם. מנופי סל ישמשו כול אדם אשר רוצה להגיע לגובה ולכן משמש בעיקר לעבודות בנייה.

השימוש של מנוף סל משתנה בין אדם לאדם אך ישנם כמה שימושים נפוצים. לדוגמא, לצורך שיפוצים ובנייה לעבודות שבהם העובד צריך להיות בגובה. בנוסף, מנוף סל משמש גם לביצוע עבודות תשתית וגינון בגובה.

מנוף הסל בעל זרוע מתכווננת ועל כן יכול להיות לגובה למרות שהוא מנוח על הרצפה. אך, חשוב לזכור כי הבסיס שלו גדול ולכן צריך לקחת בחשבון את השטח על הקרקע שהוא תופס, כלומר לפנות לו חניה מתאימה מתחת לאיזור בו רוצים לעבוד בגובה.

מנופי סל שוכרים דרך חברות המספקות במות הרמה לדוגמא, או מתקנים לעבודה בגובה. זכרו כי מדובר בחיים של העובדים שלכם ועל כן, השקיעו בהשכרת מנוף סל איכותי מחברה אמינה.

השכרת מנוף סל
השכרת מנוף סל
על מה עברנו עד עכשיו?

ליפטר במות הרמה בפייסבוק | ליפטר במות הרמה בגוגל | 077-8035355

מאמרים נוספים בנושא

במות הרמה בהוד השרון

אם הגעתם לכאן כנראה שאתם מעוניינים לקנות או להשכיר במות הרמה בהוד השרון אך עדיין לא בטוחים מה היא בדיוק הבמה שאתם צריכים. לשמחתכם יש

במות הרמה בקריית ים

אתם אנשי מקצוע בקריית ים ועתידים לבצע עבודה בגובה? גם אם אתם אנשי מקצוע שרגילים לבצע עבודות כאשר אתם עומדים על הרצפה או מקסימום על

במות הרמה בסח'נין

כיצד בוחרים במות הרמה בסח'נין? אילו אפשרויות של במות הרמה אנחנו מציעים? כמה עולה להשכיר במה ליום אחד? על שאלות אלו ונוספות נענה לכם כעת.

במות הרמה בנשר

על מה אנחנו מדברים כשאנחנו מדברים על במות הרמה בנשר? על חדשנות, על יעילות, על בטיחות ובעצם על הפתרון המושלם לעבודות בגובה. צריכים במת הרמה?

במות הרמה במע'אר

אם אתם לא רגילים לבצע עבודות בגובה ופתאום זאת נדרש מכם, יכול להיות שתרגישו חסרי אונים אל מול מציאת פתרון לכך. ראשית כך דעו שאם

במות הרמה בכפר קרע

נראה שכיום אי אפשר לעבוד בגובה מבלי להשתמש בבמת הרמה, עם כל כך הרבה יתרונות הבמות שמות את הפיגומים בכיס הקטן ומסייעות לעבודה יעילה ומהירה.

Google ג גוגל
4.9
מבוסס על 58 ביקורות
×
js_loader
מה המספר שלך?