במות הרמה

השכרת מנוף סל

פרויקטים שונים במגוון תחומים כוללים לעיתים את הצורך בעבודות בגובה. עבודות בגובה הן נחוצות, אך חשוב מאוד לקחת בחשבון כי מדובר בעבודות מורכבות ואף מאתגרות, שיכולות לפעמים גם להיות מסוכנות. לכן נצטרך לבחור בהתאם פתרונות איכותיים שיוכלו לאפשר לנו לבצע את כל העבודות השונות האלו בצורה יעילה, והכי חשוב – בטיחותית. השכרת מנוף סל לדוגמא, עוזרת לנו לוודא כי יש ברשותינו כלי עבודה איכותי בו נוכל להשתמש עבור הרמה של אנשים או ציוד לגובה רב. בכתבה הבאה, המומחים של ליפטר יסבירו לכם כל מה שצריך לדעת על השכרת מנוף סל וכל היוצא בכך.

 

השכרת מנוף סל – למי זה מתאים?

השכרת מנוף סל אצלנו בליפטר יכולה לשמש מגוון רחב מאוד של בעלי מקצוע שונים. למעשה, זהו פתרון נהדר עבור כל מי שצריך לבצע עבודות בגובה כחלק מהפרויקטים שלו, ומעוניין בעבודה יעילה, בטיחותית ורציפה. הנה כמה דוגמאות של בעלי מקצוע שאנחנו עובדים איתם, והצלחנו לעזור להם לייעל את העבודה שלהם:

 

  • אריאל, קבלן בנייה מנתניה – אריאל עובד איתנו עוד מ-2019. במהלך שיחת האפיון הראשונה, הוא אמר לנו כי הוא בעיקר מחפש עבור פתרון איכותי ובטיחותי כדי לשמור על העובדים שלו. מיד התאמנו לו מנוף סלח שמאפשר לו להרים עובדים וחומרי בניין שונים אל עבר נקודות שונות באתר הבנייה. לעיתים אריאל משתמש במנופי הסל שלנו גם עבור עבודות פנים שונות כמו צביעה וטיח, התקנת דלתות וחלונות ועוד.

 

  • שלומי, אחראי תחזוקה בעיריית נהריה – שלומי הוא אחד מהאחראים על התחזוקה והלוגיסטיקה בעיריית נהריה. כחלק מהתפקיד שלו, הוא מבצע לעיתים עבודות בגובה. לעיתים הוא צריך ביחד עם הצוות שלו לתקן קווי חשמל ותקשורת ולבצע מטלות לוגיסטיות נוספות. מנופי ההרמה שלנו עוזרים לו להעביר את הציוד הנדרש לגובה בו יוכלו להתחיל לעבוד, וכן גם להעלות את העובדים – והכל מבוצע ביעילות חסרת תקדים.

למה כדאי לנו לעבוד עם מנוף סל?

מנוף סל מאפשר לנו ליהנות מגישה נוחה ובטוחה לגבהים שלא בהכרח נוכל להגיע אליהם באמצעות פתרונות אחרים כמו סולמות ופיגומים. גם אם אלו גבהים שנוכל להגיע אליהם באמצעות פתרונות אחרים של עבודה בגובה, הרי שכאן העבודה הרבה יותר יעילה, בעיקר מאחר והיא רציפה. ניתן לעבוד ברצף, ולא לעצור בין נקודות שונות, מה שנצטרך לעשות כאשר אנחנו עובדים עם סולמות, פיגומים ופתרונות אחרים של עבודות בגובה. אנחנו גם יכולים לחסוך כך לא מעט זמן שכן, עבודה עם מנוף סל מאפשרת לכל העובדים שלנו לבצע את עבודתם בצורה הרבה יותר יעילה, בעוד כי כמות העובדים שנצטרך מלכתחילה עבור כל משימה היא מינימלית בהשוואה לפתרונות אחרים. חשוב להדגיש גם כי מדובר בפתרון בטיחותי, יתרון של ממש מאחר ועבודות בגובה באופן טבעי יכולות להיות מסוכנות לפעמים. 

מנוף הרמה עם זרוע

אחד מהסוגים הנפוצים ביותר של מנופי הרמה שאנחנו מספקים לכלל לקוחותינו הוא מנוף הרמה עם זרוע. בהתאם לשמו, מדובר כאן בעצם במנוף סל חשמלי עם זרוע מתקפלת. מנופים כאלו הפכו להיות בחירה נפוצה במיוחד בתחום הבנייה – קחו לדוגמא את אריאל אותו הזכרנו קודם לכן. אריאל ועוד קבלנים רבים בוחרים לעבוד עם מנופים כאלו בעיקר בגלל שיש להם יכולת תמרון גבוהה מאוד. בהתאם לכך, מנופים אלו יכולים לשאת משקל רב, ולהגיע בקלות לכל יעד מבוקש. הם מעולים עבור ביצוע של מספר עבודות במקביל, גם כאשר מדובר בעבודות בגובה רב. 

איך בוחרים את המנוף המתאים?

אצלנו בליפטר, קיימים מגוון סוגים של מנופים, כך שלא מעט לקוחות עשויים להתבלבל בדרך לבחירת המנוף שהכי מתאים לסוג העבודה שלהם. בדרך כלל, נרצה לקחת בחשבון מספר פרמטרים בדרך לבחירה. קודם כל כמובן עלינו לקחת בחשבון את גובה העבודה. נרצה תמיד לבחור מנוף סל שיענה על הצרכים המקצועיים שלנו, ובהתאם לכך – יאפשר לנו מלכתחילה להגיע לגובה העבודה הנדרש. נצטרך כמובן לקחת בחשבון גם את קיבולת ההרמה, ולבחור מנוף סל שמאפשר לנו לשאת את המשקל הנדרש עבור העבודה שלנו – בין אם מדובר בנשיאת כמה עובדים, ובין אם מדובר בהובלת ציוד כבד. נרצה לייחס חשיבות גם לטווח התנועה, ולבחור מנוף עבודה עם יכולת תמרון וטווח תנועה שמתאימים לסביבת העבודה שלנו. עבור סביבות מורכבות יותר לדוגמא – נרצה לבחור מנוף הרמה עם זרוע. 

איך אפשר לדעת איזה סוג הכי מתאים לי?

ובכן, עליכם לקחת בחשבון את הדרישות השונות של סביבת העבודה שלכם ובהתאם לכך להבין איזה סוג של מנוף הרמה הוא הבחירה הטובה ביותר בשבילכם. אולם, כאשר אתם מזמינים אצלנו בליפטר – המומחים שלנו יעשו את זה בשבילכם. למעשה, זהו חלק מרכזי בשירות שלנו – התאמה מדויקת לצרכי הלקוח. אנחנו בליפטר מתמחים בהתאמת פתרונות שונים לעבודות בגובה בצורה מדויקת לצרכי הלקוח. כבר לאחר שהשארתם פרטים באתר, המומחים שלנו יצרו איתכם קשר עבור שיחת אפיון צרכים, במהלכה הם יבינו מהן דרישות העבודה שלכם ובהתאם לכך יעזרו לכם לבחור מנוף שיהיה בחירה מושלמת עבורכם. לאחר מכן, כל מה שנשאר לעשות הוא כמובן לקבוע מועד אספקה נוח – ותוכלו להמשיך בפרויקטים שלכם ללא שום בעיה. חשוב לנו מאוד להתאים את הפתרון בצורה מדויקת לצרכי הלקוחות שלנו, ולכן אנחנו עושים בירור מעמיק לפני כן. כמובן שכל המנופים שלנו מיוצרים על ידי החברות האיכותיות ביותר, והם עוברים בדיקות איכות מחמירות. 

אז אם גם אתם רוצים לקחת את העבודות בגובה שלכם לשלב הבא ולבצע השכרת מנוף סל –

להשכרת מנוף סל ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר איתנו בטלפון 077-803-5355 או בהשארת פרטים.

 

השכרת מנוף סל
השכרת מנוף סל

 

מנוף סל, משמש גם להרמה של בני אדם כך שהוא מכיל גם מתקן ייעודי ומתאים לנשיאה של בני אדם. מנופי סל ישמשו כול אדם אשר רוצה להגיע לגובה ולכן משמש בעיקר לעבודות בנייה.

השימוש של מנוף סל משתנה בין אדם לאדם אך ישנם כמה שימושים נפוצים. לדוגמא, לצורך שיפוצים ובנייה לעבודות שבהם העובד צריך להיות בגובה. בנוסף, מנוף סל משמש גם לביצוע עבודות תשתית וגינון בגובה.

מנוף הסל בעל זרוע מתכווננת ועל כן יכול להיות לגובה למרות שהוא מנוח על הרצפה. אך, חשוב לזכור כי הבסיס שלו גדול ולכן צריך לקחת בחשבון את השטח על הקרקע שהוא תופס, כלומר לפנות לו חניה מתאימה מתחת לאיזור בו רוצים לעבוד בגובה.

מנופי סל שוכרים דרך חברות המספקות במות הרמה לדוגמא, או מתקנים לעבודה בגובה. זכרו כי מדובר בחיים של העובדים שלכם ועל כן, השקיעו בהשכרת מנוף סל איכותי מחברה אמינה.

על מה עברנו עד עכשיו?

ליפטר במות הרמה בפייסבוק | ליפטר במות הרמה בגוגל | 077-8035355

מאמרים נוספים בנושא
הרמת משא לגובה

בעולם הבנייה, השיפוצים והתעשייה, הרמת משא לגובה היא חלק בלתי נפרד מהתהליך. אנחנו בליפטר מתמחים במתן פתרונות מתקדמים ואמינים להרמת משאות לגובה, תוך שמירה על

הזמנת במות הרמה באכסאל

גם במקומות כמו אכסאל מתבצעות לא מעט עבודות בנייה, בכל פרויקט בנייה רחב היקף כולל עבודות בגובה, לטובת ביצוע העבודות בצורה בטוחה ויעילה נדרשות במות

במות הרמה בעין המפרץ

לא מעט פרויקטים המתרחשים באזור עכו ועין המפרץ דורשים מאיתנו גם לבצע עבודות בגובה, ואילו עבור עבודות בגובה אין ספק כי במות הרמה יהיו הפתרון

במות הרמה במגידו

בתור חברת במות ההרמה המובילה והמנוסה בישראל, אצלנו בליפטר אנחנו מספקים במות הרמה עבור מגוון רחב מאוד של אנשי מקצוע מכל רחבי הארץ, וכך גם

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 56 ביקורות
×
js_loader
Facebook ג גוגל
5.0
מבוסס על 32 ביקורות
js_loader
מה המספר שלך?