במות הרמה

במות הרמה חדשות

עבודה בגובה יכולה להיות מסובכת למדי ואף מסוכנת אם אין ציוד המתאים לכך. כיום כבר אין משתמשים בסולמות רעועים כדי לבצע עבודות מסוג זה, אלא בבמות הרמה מתקדמות שמאפשרות להגיע לגבהים רצויים במגוון מקומות כמו אתרי שיפוץ ובנייה, קונטיינרים (מכולות) בנמל, מחסנים לוגיסטיים, לביצוע עבודות ניקיון ושיפוץ בגובה, לשם גיזום עצים, לתליית תאורה, כרזות ודגלים ובכל בית עסק אחר שבו נדרש סידור של סחורה או כל דבר אחר בגובה. במות הרמה חדשות יאפשרו לכם לבצע שלל עבודות בגובה והן יחזיקו מעמד לאורך זמן רב בהשוואה לבמות ישנות יותר.

 

כיצד פועלות במות הרמה?

במות הרמה, כשמן כן הן – במות שמשמשות להרמה של אנשים ושל ציוד לגובה. ה"במה" היא בעצם משטח עבה עליו ניתן לעמוד, המחובר לזרוע בצדו התחתון (יש מספר סוגי זרועות, בהתאם לדרישות העבודות בגובה). לאחר שמסיימים לערום על הבמה את הציוד ואת האדם שאמור לטפל בו בגובה, ניתן להפעיל את הזרוע ולמתוח אותה לגובה הרצוי.

במות הרמה חדשות יאפשרו לכם לבצע עבודות בגובה בצורה מהירה, יעילה ובטוחה מאי פעם. במות מסוג זה זמינות במגוון אזורים בארץ, כך שאם אתם מחפשים במות הרמה בנצרת או במות הרמה בנצרת עילית למשל, תוכלו להשיג אותן גם במקומות הללו.

במות הרמה מפרקיות 4X4

במות הרמה חדשות
במות הרמה חדשות

 

כיצד יש לבחור במות הרמה חדשות?

כאשר בוחרים בין במות הרמה חדשות, חשוב תחילה לוודא שהן איכותיות ויעמדו בעומס הנחוץ. במות רעועות עלולות לקרוס תחת הנטל ולגרום לבעיות רבות, לרבות תאונות עבודה. לאחר שתוודאו שהבמה היא של חברה איכותית, הגדירו לעצמכם את השימושים בה.

הכוונה היא הגובה אליו הבמה אמורה להגיע וכן המשקל אותו היא אמורה לשאת. יש זרועות ובמות אשר מיועדות להרים אדם אחד בלבד יחד עם סחורה, והן אינן מתאימות לעומסים גדולים. יש גם כאלו שיכולות לשאת משקלים גדולים, ולכן חשוב להגדיר את הצרכים שלכם.

כאשר אתם מחפשים במות הרמה בנצרת או במות הרמה בנצרת עילית למשל, חשוב שתבחרו את אלו מהאיכות הגבוהה ביותר כדי להבטיח עבודה מהירה, יעילה ובטוחה לכל האנשים סביבכם.

הסיבות לכך רבות:

  • התייתרות הצורך בהתקנה מורכבת – במת ההרמה משונעת כפי שהיא לאתר וממנו
  • בטיחות מוגברת – בעל המקצוע שולט בתזוזת הבמה תוך כדי עבודתו עליה, בסביבה מתוחמת ומגודרת, יציבה לחלוטין.
  • מהירות כפולה – טיפוס על פיגומים אורך זמן ממושך יותר מאשר הגעה לגובה המקסימלי של במת ההרמה, תוך פחות מדקה אחת.
  • התגברות על מכשולים באתר – ניתן לעקוף מכשולים על הקרקע ובגובה באמצעות מנוף מפרקי.
  • תכונות וורסטיליות – תזוזת הזרוע ב-360 מעלות, שינוע לאורך מבנה או שדרה, פתיחה בהתאם לאורך הרצוי ועוד מגוון אפשרויות בהתאם לסוג הבמה ומאפייניה. 

במות הרמה על בסיס הנעה חשמלית מספקות מענה אפקטיבי לכל עבודת פנים או לעבודות חוץ בסביבה מישורית ומרוצפת. במות אלה לרוב מבוססות על תנועה אנכית שתומכת בעבודות התקנה ותחזוקה, גינון ונוי, חשמל ועוד.

במות הרמה על בסיס מנוע דיזל, מתאימות בעיקר לפרויקטים חיצוניים גם בתנאי שטח מאתגרים לרבות שיפועים, דרכי אפר וסלעים, מכשולים בשטח או בגובה העבודה ועוד. 

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 56 ביקורות
×
js_loader
Facebook ג גוגל
5.0
מבוסס על 32 ביקורות
js_loader
מה המספר שלך?