במות הרמה חדשות

עבודה בגובה יכולה להיות מסובכת למדי ואף מסוכנת אם אין ציוד המתאים לכך. כיום כבר אין משתמשים בסולמות רעועים כדי לבצע עבודות מסוג זה, אלא בבמות הרמה מתקדמות שמאפשרות להגיע לגבהים רצויים במגוון מקומות כמו אתרי שיפוץ ובנייה, קונטיינרים (מכולות) בנמל, מחסנים לוגיסטיים, לביצוע עבודות ניקיון ושיפוץ בגובה, לשם גיזום עצים, לתליית תאורה, כרזות ודגלים ובכל בית עסק אחר שבו נדרש סידור של סחורה או כל דבר אחר בגובה. במות הרמה חדשות יאפשרו לכם לבצע שלל עבודות בגובה והן יחזיקו מעמד לאורך זמן רב בהשוואה לבמות ישנות יותר.

 

כיצד פועלות במות הרמה?

במות הרמה, כשמן כן הן – במות שמשמשות להרמה של אנשים ושל ציוד לגובה. ה"במה" היא בעצם משטח עבה עליו ניתן לעמוד, המחובר לזרוע בצדו התחתון (יש מספר סוגי זרועות, בהתאם לדרישות העבודות בגובה). לאחר שמסיימים לערום על הבמה את הציוד ואת האדם שאמור לטפל בו בגובה, ניתן להפעיל את הזרוע ולמתוח אותה לגובה הרצוי.

במות הרמה חדשות יאפשרו לכם לבצע עבודות בגובה בצורה מהירה, יעילה ובטוחה מאי פעם. במות מסוג זה זמינות במגוון אזורים בארץ, כך שאם אתם מחפשים במות הרמה בנצרת או במות הרמה בנצרת עילית למשל, תוכלו להשיג אותן גם במקומות הללו.

במות הרמה חדשות
במות הרמה חדשות

כיצד יש לבחור במות הרמה חדשות?

כאשר בוחרים בין במות הרמה חדשות, חשוב תחילה לוודא שהן איכותיות ויעמדו בעומס הנחוץ. במות רעועות עלולות לקרוס תחת הנטל ולגרום לבעיות רבות, לרבות תאונות עבודה. לאחר שתוודאו שהבמה היא של חברה איכותית, הגדירו לעצמכם את השימושים בה.

הכוונה היא הגובה אליו הבמה אמורה להגיע וכן המשקל אותו היא אמורה לשאת. יש זרועות ובמות אשר מיועדות להרים אדם אחד בלבד יחד עם סחורה, והן אינן מתאימות לעומסים גדולים. יש גם כאלו שיכולות לשאת משקלים גדולים, ולכן חשוב להגדיר את הצרכים שלכם.

כאשר אתם מחפשים במות הרמה בנצרת או במות הרמה בנצרת עילית למשל, חשוב שתבחרו את אלו מהאיכות הגבוהה ביותר כדי להבטיח עבודה מהירה, יעילה ובטוחה לכל האנשים סביבכם.

על מה עברנו עד עכשיו?
מאמרים נוספים בנושא

במת הרמה נגררת למכירה

במת הרמה נגררת היא לרוב במת הרמה מפרקית עם מנוע דיזל, אשר אפשר לחבר אותה לרכב מתאים ולגרור אותה לנקודת העבודה. יחד עם זאת, במות

במות זרוע טלסקופיות חשמליות

במות זרוע טלסקופיות חשמליות הן במות הרמה שיש להן זרוע ישרה ייחודית, המאפשרת להן לנוע לגבהים שונים, תוך נשיאה של עובדים לנקודת העבודה הרצויה בגובה.

השכרת מנוף סל

חברת ליפטר בע"מ, המובילה במרכז ובצפון בפתרונות לעבודה בגובה, מציעה ללקוחותיה שירותי השכרת מנוף סל מסוגים שונים לרבות מנוף הרמה קטן או מנוף הרמה חשמלי. מדובר

במות הרמה טלסקופיות דיזל

במת הרמה עם זרוע טלסקופית נחשבת למכשיר אפקטיבי ונוח לביצוע עבודות בגובה. קיימים סוגים שונים ושימושים שונים של במות הרמה טלסקופיות דיזל, כמו גם סוגים

דילוג לתוכן