במות הרמה

סיפורים מהשטח – עובדי עירייה משתמשים בבמות הרמה

בתור חברת במות ההרמה המובילה בישראל המטרה שלנו בליפטר היא לתת לכם כמה שיותר ערך, וכמה שיותר מידע בתור הלקוחות שלנו. היום נציג לכם כמה סיפורים בלעדיים מהשטח, ונראה לכם איך במות ההרמה המתקדמות שלנו עוזרות גם לעובדי עירייה עבור המשימות שלהם.

לפני הכל למה כדאי להזמין במות הרמה דווקא אצל ליפטר?

הנה כמה יתרונות מרכזיים של הזמנת במות הרמה מליפטר חברת במות ההרמה המובילה בישראל:

שירות בתור חברת במות ההרמה המובילה בישראל, ליפטר מתחייבים לספק לכל לקוחותיהם באשר הם את השירות הכי מקצועי והגון שניתן. זה לא רק בא לידי ביטוי בהתאמה מדויקת של בחירת במת הרמה לפי צרכי הלקוח, או בתנאי אספקה נוחים זה בא לידי ביטוי באופן בו הדבר הכי חשוב הוא להוציא את הלקוח מרוצה. עם במות ההרמה של ליפטר תוכלו לשדרג את הפרויקטים שלכם, ולשנות את הדרך בה ביצעתם עבודות בגובה עד היום.

תנאי אספקה תנאי האספקה של ליפטר הם המובילים בתחום במות ההרמה בישראל. לאחר שהשלמתם הזמנה, נציג יקבע איתכם מועד אספקה נוח ואילו לאחר מכן תקבלו את הבמה שהזמנתם עד לנקודה בה נערך הפרויקט. לעיתים אף אפשר להזמין מליפטר במת הרמה ולקבל אותה באותו יום!

הכירו את גיא מחיפה

גיא הוא אחד מהעובדים המרכזיים בתחום השיפוצים והתחזוקה בעיריית חיפה, והוא לקוח ותיק שלנו. במשך שנים הוא נעזר בבמות ההרמה שלנו בכל פעם שהוא מוצא את עצמו מבצע עבודה בגובה הרי מדובר בפתרון איכותי, יעיל ובטיחותי. לאחרונה גיא והצוות שלו קיבלו משימה רחבת היקף של גיזום עצים בכל רחבי חיפה, ואילו לעיתים העצים יכולים להיות בגובה רב מאוד מה שמצריך פתרון איכותי של עבודות בגובה. לשם כך, גיא הזמין מאיתנו לאחר שיחת אפיון צרכים זריזה במת הרמה מספריים חשמלית, ומאז הוא לא מפסיק להודות לנו.

כללי בטיחות שחשוב להכיר

לפני שנציג לכם עוד כמה סיפורים מהשטח על עובדי עירייה שנעזרו בבמות ההרמה שלנו, חשוב מאוד לחדד את כללי הבטיחות החשובים כך שתכירו אותם לעומק לפני שתזמינו בעצמכם. תחילה, חשוב מאוד להדגיש כי כל העובדים במקום שיקחו חלק בעבודות בגובה חייבים לעבור הדרכה מקיפה על דגשי הבטיחות עבור עבודות כאלו. כמובן שבסיום ההדרכה כל העובדים ללא יוצא מן הכלל יבחנו על החומר הנלמד. מעבר לכך, חשוב לא לשכוח לעבוד עם ציוד מגן כמו משקפי מגן, קסדה, אפוד, רתמת בטיחות וכדומה.

למידע נוסף אודות הדרכות בטיחות לעובדים עם במות הרמה, לחצו כאן >>>

הגיע הזמן להכיר שמעון מעיריית תל אביב

עוד דוגמא ללקוח ותיק מאוד שלנו שהוא עובד עירייה הוא שמעון, שעובד בעיריית תל אביב מזה שנים. שמעון עוסק בעיקר בתחומי התחזוקה ותשתיות במסגרת העבודה שלו בעירייה, ובהתאם לעיר מרכזית וחסרת מנוחה כמו תל אביב מיותר לציין כי הוא היה עמוס לחלוטין במהלך התקופה האחרונה. לפני חודש, שמעון והצוות שלו קיבלו משימה גדולה מאוד של התקנת מערכות שילוט בכל רחבי העיר, כולל נקודות מאוד גבוהות כמו לדוגמא על קניונים, בניינים גבוהים וכיוצא בכך. עבור הפרויקט, שמעון הזמין מאיתנו במת הרמה זרוע מפרקית עם מנוע דיזל, שאפשרה לו לתמרן בקלות בין נקודות ולהתקין את מערכת השילוט בצורה נוחה, יעילה והכי חשוב בטיחותית.

עוד סיפור הצלחה של ליפטר דודו מעיריית ראשון לציון

עוד דוגמא לסיפור הצלחה של במות ההרמה המתקדמות שלנו הוא סיפור ההצלחה של דודו, עובד עיריית ראשון לציון. לאחרונה, דודו והצוות שלו קיבלו משימה לבצע התזות בטון על מבנים שונים בכל רחבי העיר, וכמו שכבר ידוע לכולם יש לא מעט בניינים מאוד גבוהים בראשון לציון, כך שגם דודו ועובדיו חיפשו בנרות אחרי פתרון איכותי ויעיל עבור עבודות בגובה. דודו פנה אלינו, ואילו הנציגים שלנו מיד טיפלו בו במסירות והתאימו לו במת הרמה מומלצת אחרי שיחת אפיון מקיפה. לאחר שבדקנו את כל האישורים, והמלצנו לדודו הוא בחר במת הרמה חשמלית, וכבר באותו יום הצלחנו למסור לו את במת ההרמה שהוא בחר להשכיר. דודו והצוות שלו התחילו לבצע את התזות הבטון באמצעות במת ההרמה שלנו, וכפי שהוא מעיד יעילות כזו הוא לא ראה מעולם.

השכרת במות הרמה אצל ליפטר מה משפיע על המחיר?

יש לא מעט פרמטרים שיכולים להשפיע על עלות ההשכרה של במות ההרמה שלנו, פרמטרים כמו משך העבודה (ימי ההשכרה בפועל), סוג במת ההרמה וכמובן סוג העבודה של הלקוח. חשוב לציין כי בנוסף לעלות ההשכרה המסוכמת מראש, ישנה עלות נלוות עבור ההובלה, והיא נעה בין 250 ל-600 שקלים, משתנה בהתאם למרחק הלקוח.

למחירון במות השכרה, לחצו כאן >>>

האם אתם מספקים גם במות הרמה למכירה?

בהחלט, אצל ליפטר תוכלו למצוא גם במות הרמה למכירה. אולם, חשוב לנו להדגיש כי ברוב המקרים האפשרות העדיפה עבור הפרויקטים של הלקוחות שלנו תהיה השכרה של במות הרמה, מאחר וזו אפשרות הרבה יותר משתלמת בטווח הארוך וכמובן, בעלות הרבה יותר נמוכה. אנחנו ממליצים לקנות בעצמכם במת הרמה רק במידה ואתם מבצעים מספר פרויקטים הכוללים עבודות בגובה ולאורך תקופה ממושכת של לפחות כמה שנים. במידה ומדובר בפרויקט אחד או עבודה מזדמנת אין שום סיבה לרכוש במת הרמה, השכרה היא ללא כל עוררין האפשרות הכי משתלמת.

עובדי עירייה משתמשים בבמות הרמה
עובדי עירייה משתמשים בבמות הרמה

 

ולסיכום

בתור חברת במות ההרמה המובילה בישראל המשימה שלנו בליפטר היא להותיר את כל הלקוחות שלנו מרוצים, ולאפשר לכולם בלי יוצא מן הכלל לקחת את הפרויקטים שלהם לרמה הבאה מבחינת יעילות, בטיחות ונוחות וכך גם בנוגע לעובדי עירייה. אז אם גם אתם עובדי עירייה שעומדים לבצע עבודות בגובה ואתם רוצים ליהנות מפתרון יעיל ברמה שלא הכרתם עד היום צרו איתנו קשר ונדאג להתאים לכם במת הרמה בהקדם.

על מה עברנו עד עכשיו?

ליפטר במות הרמה בפייסבוק | ליפטר במות הרמה בגוגל | 077-8035355

מאמרים נוספים בנושא

סיפורים מהשטח – לעבוד על הגג בקלות

בתור חברת במות ההרמה המובילה בישראל – התפקיד של ליפטר הוא להתאים פתרונות איכותיים עבור מגוון רחב מאוד של עבודות בגובה. במאמר הבא, נציג לכם

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 57 ביקורות
×
js_loader
מה המספר שלך?