במות הרמה

מתקן הרמה אנכי בנסיעה עצמית

בתעשיות שונות, ישנם אמצעים שונים המסייעים ליעילות העבודה. בין תוכנות המחשב שמשפרות את הביצועים ובין שיטות עבודה עם יעילות מוכחת, ניתן למצוא מתקנים מסוימים שהם בגדר חובה.

מתקן הרמה אנכי בנסיעה עצמית יכול לשמש את העובדים השונים בפעולות מסוימות, ובכך להעצים את היעילות של המקום העבודה. במאמר הבא נסקור את המתקן הזה, נבין מהם היתרונות והשימושים שלו ונענה על שאלות הכרחיות.

 

מתקן הרמה אנכי בנסיעה עצמית – מה זה אומר

כדי לבצע פעולות שונות המצריכות נשיאה של ציוד כבד, שינועו ממקום למקום והשמתו במקומות גבוהים, דרושים אמצעים טכנולוגיים. ציוד בעל משקל רב ממה שאדם מסוגל לשאת באופן בטיחותי או בכלל, הנמצא בגובה, מחייב את האדם להשתמש בציוד הטכנולוגי הזה. מתקן הרמה אנכי בנסיעה עצמית הוא אמצעי המאפשר לבצע את הפעולות הללו.

מתקן הרמה אנכי הוא בעל גלגלים, ניתן לניוד על ידי מפעיל המתקן. המתקן מסוגל לעלות לגובה ולרדת בחזרה לקרקע, כאשר העובד יכול להעמיס על רצפת המתקן ציוד שונה ממקום אחד, ובאמצעות יכולות המתקן לנייד אותו למקום אחר. ישנם דגמים שונים של מתקן הרמה אנכי בנסיעה עצמית, כאשר הדגמים שונים במאפיינים כמו משקל, יכולות נסיעה ונשיאה, רוחב משטח ומפרט טכני.

 

יתרונות

מתקן הרמה אנכי בנסיעה עצמית כולל מספר יתרונות. ראשית, הוא מאפשר עבודה יעילה יותר, באמצעות ביצוע פעולות שאינן מתאפשרות בקלות על ידי אנשים. בנוסף, העובדה כי מפעיל המתקן יכול לבצע מספר פעולות לבדו, כמו העמסת הציוד על המתקן, ניוד המתקן ושליטה בפונקציות השונות שלו, מהווה יתרון משמעותי.

יתרון נוסף שחשוב לקחת בחשבון הוא הגיוון בדגמים השונים. מכיוון שישנם תעשיות שונות, אותן נסקור בהמשך, שמשתמשות במתקן הרמה אנכי בנסיעה עצמית, השוני בין אותן תעשיות מצריך מהן מתקנים שונים. לכן, יצרני מתקנים אלו יצרו דגמים שונים, שמאפשרים בחירה דינמית לכל תעשייה.

 

שימושים שונים

מתקן הרמה אנכי בנסיעה עצמית משומש בתעשיות שונות, כאשר השימוש העיקרי בין התעשיות נשאר זהה: שינוע ציוד הממוקם בגובה ממקום למקום. בין המקומות שבהם ניתן למצוא מתקן כזה הם מספנות, מחסנים, מפעלים וחדרי ציוד.

 

עמידה בתקן

כאשר מבצעים רכישה של מתקן הרמה אנכי בנסיעה עצמית, חשוב לוודא שרוכשים מתקן כזה העומד בתקן. מכיוון שמדובר במכשיר טכנולוגי שהשימוש בו מתבצע בגובה, חשוב להקפיד על עניין זה.

מתקן הרמה אנכי בנסיעה עצמית
מתקן הרמה אנכי בנסיעה עצמית

 

בטיחות לפני הכל

כל עוד עובדים לפי התקנות השונות, עבודה עם מתקן הרמה אנכי בנסיעה עצמית היא בטוחה. עובדים שלא יקפידו על כללי הבטיחות השונים, עשויים לסכן את עצמם ואת הזולת שבסביבתם. הסכנות שעשויות להגרם הן נפילה, הקרסה של עצמים בסביבה או פגיעה פיזית באנוש. כדי להבטיח עבודה בצורה בטוחה, שתמנע נזק באדם ובציוד, יש לעבוד לפי תקנות עבודה בגובה.

ת: המחיר של מתקן הרמה אנכי בנסיעה עצמית משתנה בהתאם לדגם שקונים. רכישה של מתקני כאלו יכולה להגיע למחירים של אלפי שקלים, לדגמים קטנים ופשוטים, בעוד שדגמים חדשים וגדולים יכולים לעלות גם עשרות אלפי שקלים. מי שזקוק למתקן כזה לזמן מוגבל יכול לבצע השכרה, שמחירה הוא כמה מאות שקלים ליום בממוצע.

ת: בחירת דגם של מתקן הרמה אנכי בנסיעה עצמית תתבצע לפי סוג העבודה או הפעולה שאתם צריכים לעשות. אם אתם יודעים שאתם זקוקים למתקן שישנע ציוד בעל נפח גדול, תצטרכו לחפש דגם גדול. כמו כן, אם תהיו זקוקים למתקן שמבצע עבודה בצורה מהירה, בחרו דגם שהפרמטרים הטכניים שלו מעידים על ניידות מהירה ביחס לדגמים אחרים.

על מה עברנו עד עכשיו?

ליפטר במות הרמה בפייסבוק | ליפטר במות הרמה בגוגל | 077-8035355

מאמרים נוספים בנושא

הזמנת במות הרמה באכסאל

גם במקומות כמו אכסאל מתבצעות לא מעט עבודות בנייה, בכל פרויקט בנייה רחב היקף כולל עבודות בגובה, לטובת ביצוע העבודות בצורה בטוחה ויעילה נדרשות במות

במות הרמה בעין המפרץ

לא מעט פרויקטים המתרחשים באזור עכו ועין המפרץ דורשים מאיתנו גם לבצע עבודות בגובה, ואילו עבור עבודות בגובה אין ספק כי במות הרמה יהיו הפתרון

במות הרמה במגידו

בתור חברת במות ההרמה המובילה והמנוסה בישראל, אצלנו בליפטר אנחנו מספקים במות הרמה עבור מגוון רחב מאוד של אנשי מקצוע מכל רחבי הארץ, וכך גם

כיצד עושים טיפול תקופתי לבמות הרמה?

חברת ליפטר מספקת פתרונות לעבודה בגובה באמצעות במות הרמה בצפון ומרכז הארץ תוך כדי מתן שירות מקצועי, יחס אישי, זמני אספקה מיידים והחשוב מכל אספקה של

הדרכות בטיחות לעובדים עם במות הרמה

במות הרמה הן פתרון נהדר עבור מגוון רחב מאוד של עבודות בגובה, בעיקר מאחר ומדובר בפתרון בטיחותי ויעיל. אמנם, למרות שמדובר באחד הפתרונות הבטיחותיים ביותר

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 57 ביקורות
×
js_loader
מה המספר שלך?