במות הרמה

במות הרמה ברעננה

בין תעשיית ההייטק המשגשגת לבין עשרות הפרויקטים החדשים שנבנים מדי שנה נראה כי העיר רעננה לא עוצרת לרגע. בהתאם לאופי העיר, לא מעט קבלני שיפוצים ובניה שמנהלים פרויקטים בה מחפשים אחר הפתרון היעיל והנוח ביותר עבור עבודות בגובה. ובכן, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן להציג לכם את הפתרון האידיאלי שהוא במות הרמה.

כללי בטיחות חשובים עבור עבודות בגובה עם במות הרמה

רגע לפני שנסביר לכם למה כדאי לעבוד עם במות הרמה ברעננה, הרי שעליכם לדעת קודם לכן איך לעבוד איתן, ויותר חשוב איך לשמור על בטיחות בעת העבודה איתן. הנה כמה דגשי בטיחות חשובים במיוחד:

בדיקה לפני כל תחילת שימוש בבמת הרמה, מנהל הפרויקט אמור לבדוק כי כל הציוד הנלווה תקין לחלוטין, וכן גם כי כל העובדים שהולכים להשתמש בבמה הצטיידו מראש במשקפי מגן, קסדה, אפוד, רתמת בטיחות וכדומה.

הסמכות ואישורים חובה שכל אלו שיעבדו עם במת הרמה יעשו זאת רק לאחר שקיבלו אישור והסמכה מטעם גוף רשמי וכמובן לאחר שעברו הדרכה מקיפה בתחום. מעבר לכך, בכל פרויקט שמשתמשים בו בבמות הרמה אמור להיות ממונה פיקוח שבעצם תפקידו הוא לוודא כי כל תקנות הבטיחות נשמרות על אתר הבנייה ואילו המפקח אמור גם הוא לעבור הסמכה מתאימה לשם כך.

רוח, תנאי מזג אוויר וכל מה שביניהם חל איסור מוחלט לעבוד תחת תנאי מזג אוויר קשים במיוחד, כמו רוח מאוד חזקה או שרב כבד מאוד. בשני המקרים, העבודה תיחשב לעבודה הרבה יותר מסוכנת, וכתוצאה מכך העובדים עלולים להיפגע במהלכה דבר עם השלכות די הרסניות עבור מנהל הפרויקט וכמובן עבור הפרויקט עצמו.

תנאי השטח חשוב לקחת בחשבון את תנאי השטח ולהתאים את עצמכם ואת העבודה שלכם עם במות ההרמה אליהם. ככלל, נעדיף להימנע מעבודה תחת תנאי שטח קשים מאוד כמו לדוגמא קרקע שיש בה הרבה חפירות ובורות, אם כי כדאי לקחת בחשבון כי במת הרמה זרוע מפרקית המבוססת על מנוע דיזל של ליפטר יכולה להתמודד בצורה טובה מאוד עם תנאי שטח כאלו. באופן כללי, נעדיף להימנע מתנאי שטח מאתגרים מדי, אך במידה ואין מנוס מכך תמיד נעדיף לבחור בהתאם במות הרמה חזקות שיאפשרו לנו לעשות זאת.

למידע נוסף אודות הוראות בטיחות בעבודה עם במות הרמה, לחצו כאן >>>

איפה מזמינים במות הרמה עבור פרויקטים לרעננה?

ליפטר במות הרמה זו חברת השכרת ורכישת במות ההרמה המובילה בישראל, ואין ספק כי זו הבחירה הטובה ביותר עבור פרויקטים שנערכים ברעננה. הנה כמה יתרונות מרכזיים של עבודה עם ליפטר:

תנאי אספקה נוחים אצל ליפטר במות הרמה תוכלו למצוא את הבמות האיכותיות והמתקדמות ביותר בישראל במחירי ההשכרה המשתלמים ביותר, והכי חשוב כל זאת תחת תנאי האספקה הטובים ביותר. אחרי שיחת אפיון צרכים קצרה ווידוא כי יש בידכם את כל האישורים נציג של ליפטר יקבע איתכם מועד אספקה נוח, ואילו לפעמים אף מתאפשר לקבל הזמנת במת הרמה מהיום להיום.

שירות השירות של ליפטר הוא חסר פשרות בכל מובן המילה, והמטרה המרכזית שלו היא להוציא את כל הלקוחות מרוצים עבור הפרויקטים השונים שלהם שנערכים ברעננה.

האם יש עלות נלוות למחיר ההשכרה?

ובכן, בנוסף לדמי ההשכרה שמשתנים בהתאם לפרמטרים כמו ימי העבודה, סוג העבודה שלכם וסוג הבמה שבחרתם חשוב לנו להבהיר כי ישנה עלות נוספת עבור הובלת במת ההרמה. בדרךכלל מדובר על דמי הובלה בסדר גודל של בין ל250 ל-600 שקלים, ואילו המחיר יכול להשתנות בהתאם למרחק הלקוח.

למחירון במות הרמה, לחצו כאן >>>

עבודות בגובה שכדאי לשלב בהן במות הרמה

רוב הלקוחות של ליפטר הם קבלני שיפוצים ובניה, אך חשוב מאוד לדעת כי ניתן להזמין במות הרמה עבור מגוון רחב מאוד של עבודות נוספות בגובה. במות הרמה לעבודות צבע, ניקיון ותחזוקת גגות בגובה, התקנות בגובה וכדומה.

במות הרמה ברעננה - עבודות בגובה מעולם לא היו יעילות יותר
במות הרמה ברעננה – עבודות בגובה מעולם לא היו יעילות יותר

 

כמה מילים לסיכום

עבודות בגובה הן עבודות מאוד מאתגרות, ולכן תמיד נחפש את הפתרון הטוב ביותר במות ההרמה של ליפטר. אם גם אתם רוצים לקחת את הפרויקטים שלכם לשלב הבא וליהנות מפתרון זמין, נוח, יעיל והכי חשוב בטיחותי, צרו קשר עם ליפטר ונדאג לחזור אליכם עבור שיחת אפיון לקוח.

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 57 ביקורות
×
js_loader
מה המספר שלך?