במות הרמה

סיפורים מהשטח – במות הרמה באתרי בניה בכל הארץ

בתור חברת במות ההרמה המובילה בישראל, יוצא לנו לא מעט פעמים לספק במות הרמה לקבלני בניה במקומות שונים בכל רחבי הארץ. במאמר הבא, נציג לכם מספר מקרים שונים של קבלני בניה מאזורים שונים, ואת הדרכים בהן במות ההרמה שלנו עזרו להם להוציא את המיטב מהפרויקטים שלהם.

 

בטיחות לפני הכל

לפני שנציג לכם את המקרים השונים, הרי שקודם לכן עליכם לדעת מדוע כל-כך כדאי לבחור בבמות ההרמה שלנו. ובכן, מדובר בפתרון בטיחותי שאין שני לו כאשר מדובר בעבודות בגובה. במות הרמה חשמליות בפרט הן בחירה נהדרת כאשר מדובר בעניין הבטיחותי, וזו הסיבה העיקרית לכך שהמון קבלנים מכל רחבי הארץ בוחרים לעבוד איתנו. במהלך עבודה על במות הרמה כאלו, הסיכויים של פועל להיפצע הם הרבה יותר נמוכים, זאת בהנחה והם כמובן עוקבים אחר כל דגשי הבטיחות החשובים.

 

למה במות הרמה הן בחירה מצוינת?

לא מעט קבלנים מכל רחבי הארץ בוחרים לייעל את העבודות בגובה שלהם עם במות הרמה, וזאת בשל כמה יתרונות מרכזיים:

יעילות יותר – במות הרמה הן פתרון הרבה יותר יעיל בהשוואה לפתרונות ישנים יותר כשזה נוגע לביצוע עבודות בגובה. לעיתים שני עובדים בלבד יספיקו עבור משימה מסוימת שנבצע איתן, וניתן להתקדם באמצעותן מנקודה לנקודה בסביבת העבודה ללא הפסקות.

בטוחות יותר – בזכות המנגנון המתוחכם והבטיחותי שלהן, עבודה עם במות הרמה היא הרבה יותר בטוחה בהשוואה לפתרונות עבודות בגובה אחרים.

נוחות יותר – העבודה עם במות הרבה היא הרבה יותר נוחה, והיא יכולה להתאים גם עבור סביבות עבודה מאתגרות למדי. לדוגמא, במקרים בהם מדובר בסביבת עבודה מאתגרת עם תנאים לא פשוטים כמו קרקע עם בורות וחפירות (עבודה בתנאי שטח), במת הרמה עם זרוע מפרקית מנוע דיזל בהחלט יכולה לבוא לידי ערך מכיוון שבאמצעות עבודה איתה פועלים יוכלו להגיע לנקודות שונות ברחבי המבנה במהירות גם במקרים בהם יש מכשולים שונים.

 

מי יכול לעבוד עם במת הרמה?

חשוב להדגיש כי כל קבלן יכול להיעזר בפועליו ולתת להם לעבוד עם במת הרמה רק בהינתן התנאים הבאים:

• העובד בגיר מעל גיל 18.

• העובד השתתף בקורס עבודה בגובה ייעודי עם דגש על במות הרמה, ויש בידיו אישור בתוקף המעיד על כך.

• העובד אינו נתון להשפעת סמים, אלכוהול וכיוצא בכך.

• העובד לא מצוי תחת מצב גופני או נפשי אשר עלול למנוע ממנו לעבוד בגובה ובהתאם לכך עלול לסכן אותו ואת חבריו לצוות.

 

ניהול סיכונים

לפני כל תחילת עבודה עם במות הרמה, ממונה הפרויקט אמור לבצע תהליך הערכת סיכונים, בו הוא ייתן את הדעת על הנושאים הבאים:

יציבות הקרקע באזור סביבת העבודה – שיפועים, בורות וחפירות, אדמה בוצית וכדומה – את כל אלו חשוב לקחת בחשבון על מנת שיהיה ניתן להתאים את אופי העבודה.

תנאי מזג האוויר – חשוב לקחת בחשבון את תנאי מזג האוויר שכן, בהינתן תנאים קשים מדי יהיה עדיף להימנע מביצוע עבודות בגובה.

תיקונים עיליים וסיכונים הנובעים מהם – קורות פלדה, עצים גבוהים, קווי חשמל המצויים באזור סביבת העבודה וכדומה, כל אלו עשויים להשפיע על אופי העבודה ולכן חשוב לקחת אותם בחשבון.

 

הגיע הזמן להכיר – שלומי מחיפה

אחד הלקוחות שלנו מתחום הבנייה הוא שלומי, קבלן ותיק מחיפה הממונה על פרויקטים רבים וחדשים בכל רחבי העיר. שלומי והצוות המקצועי שלו עורכים שימוש מעת לעת בבמות ההרמה מספריים חשמליות שלנו, וכאשר לוקחים בחשבון את העניין של זיהום האוויר בחיפה – מדובר כאן בפתרון יוצא דופן. למעשה, במת הרמה חשמלית אינה פולטת עשן ולכן אינה מזהמת את האוויר במהלך העבודה. בזכות יתרון זה ניתן לעבוד עם במות הרמה אלו גם במקומות סגורים, והתכונה הזו בהחלט הקלה על שלומי והצוות שלו כאשר הם ערכו עבודות בגובה בחללים סגורים.

 

סיפור הצלחה נוסף – אחמד מטייבה

אחמד הוא קבלן בנייה הפועל בכל אזור המרכז מזה שנים. הבנייה באזור המרכז עשויה להיות בעייתית לפעמים שכן, באזורים בהם הבנייה כל-כך צפופה לא פעם ולא פעמיים ניתקל בסביבה מאוד מאתגרת, הכוללת בין היתר תנאי שטח עם סלעים רבים, בוץ בעונות החורף וכדומה. בזכות במות ההרמה שלנו, אחמד הצליח לבצע את הפרויקטים שלו ביעילות ובמהירות גם בהינתן התנאים הקשים ביותר, זאת מאחר ועבודה עם במות הרמה מרגישה ממש כאילו הפועלים עובדים על הקרקע עצמה, והיא מאפשרת יכולת תמרון שעוזרת להתגבר על כל המכשולים השונים.

 

הכירו את דורון מבאר שבע

עוד קבלן שאנחנו עובדים אתו תקופה די ארוכה הוא דורון מבאר שבע, שמבצע פרויקטים בבאר שבע אך גם בכל אזור הדרום. כאשר התחלנו לעבוד עם דורון, הוא אמר לנו שהכי חשוב לו שהעבודה תהיה שקטה יחסית, בגלל שיוצא לו לבצע פרויקטים של בנייה בסמוך למקומות בהם מתקיימות פעילויות של בתי ספר. אחרי שיחת אפיון התאמנו לו במת הרמה מפרקית עם מנוע חשמלי, שהעבודה איתה שקטה יחסית – ובכך דורון הצליח לייעל את העבודה שלו תוך כדי שמירה על עבודה שקטה בדיוק כמו שהוא ביקש.

סיפורים מהשטח - במות הרמה באתרי בניה בכל הארץ
סיפורים מהשטח – במות הרמה באתרי בניה בכל הארץ

כמה מילים לסיכום

במות הרמה מייעלות כל עבודה בגובה באשר היא, ולכן החלטנו להציג לכם בכתבה זו דוגמאות נבחרות של לקוחות שלנו שמבצעים פרויקטים של בנייה בכל רחבי הארץ ונעזרים בהתאם בבמות ההרמה שלנו. אז אם גם אתם רוצים לייעל את העבודות בגובה שלכם, וליהנות מפתרון יעיל, נוח ובטיחותי פי כמה ממה שהכרתם עד היום – צרו איתנו קשר, והצוות המקצועי שלנו יחזור אליכם בהקדם עבור שיחת אפיון צרכים.

על מה עברנו עד עכשיו?

ליפטר במות הרמה בפייסבוק | ליפטר במות הרמה בגוגל | 077-8035355

מאמרים נוספים בנושא
Google ג גוגל
4.9
מבוסס על 58 ביקורות
×
js_loader
מה המספר שלך?