חברת ליפטר בע”מ, הינה חברה וותיקה ובעלת ניסיון רב בתחום מתן פתרונות לאלה הנדרשים לעבוד בגבהים. לרוב הבמות הללו משמשות לשינוע, הובלה, הרמה, גיזום. אין זה משנה על איזו במת הרמה מדובר, בין אם זוהי במת הרמה קטנה או גדולה, מופעלת באמצעות חשמל או דיזל, ניידת או נייחת, אלה הן במות אשר במקרים מסוימים לא ניתן לבצע את העבודה בלעדיהן. הן בטיחותיות מאוד, הן מקצרות את משך זמן העבודה, יעילות ואף חוסכות בהוצאות כספיות.

מתקן איכותי ובטיחותי
במת הרמה, הינה מתקן איכותי ובטיחותי, מייצרים אותן על פי תווי התקן המחמירים ביותר. רצוי לבחור בחברה לה היצע מרשים של במות מכל הסוגים והדגמים, כאשר היא מאפשרת או לרכוש אותן או להשכירן. בחברת ליפטר תוכלו למצוא במת הרמה קטנה ופרקטית, המופעלת באמצעות חשמל או דיזל וניתן לעשות בה שימושים שונים. אם ברצונכם לשכור או לרכוש במת הרמה איכותית ואמינה, בעלת מנוע חסכוני, אתם מוזמנים תמיד ליצור עמנו קשר, ועובדי החברה המקצועיים שלנו, יסבירו לכם יותר אודות סוגי הבמות והדגמים, והאם נדרשת לכם במת הרמה קטנה או גדולה.

סוגים ודגמים
חברת ליפטר משווקת היצע מרשים של במות הרמה, כמו: במת הרמה קטנה, במה גדולה יותר, במות הרמה אנכיות, במות מספריים, במות להן זרוע טלסקופית אשר באמצעותה ניתן להרים מטענים לגובה רב ועוד.

איך בוחרים בטוב ביותר?
במות הרמה חייבות לענות באופן מדויק על צרכיו של הלקוח ולהתאים לאופי העבודה. עוד טרם רוכשים את המתקן, חשוב מאוד להתייעץ עם אנשי מקצוע מנוסים, אשר בסופו של דבר יסייעו לכם ליטול את ההחלטה המקצועית ביותר. לפני שאתם בוחרים, בדקו עד איזה גובה מגיעה הבמה, האם היא ניידת או נייחת, מה הוא כובד המשקל אותו היא יכולה לשאת, את מידות הבמה, משקלה, מאילו חומרי גלם היא מיוצרת, מי היצרן ועד כמה היא נוחה לעבודה. 

לבסוף, רצוי לברר מחירים בכמה מקומות, לעיתים הפערים עלולים להיות משמעותיים, ובהחלט אין זה כדאי לרכוש במה המיוצרת על ידי יצרן עלום שם, אלא על ידי חברת מותג אמינה אשר שמה הולך לפניה.

שתף ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
סגירת תפריט
דילוג לתוכן