מידע מקצועי

במות הרמה מספריים חשמליות למכירה והשכרה

חברת ליפטר בע"מ מציעה ללקוחותיה במרכז ובצפון סוגים שונים של במת הרמה חשמלית למכירה. מדובר בבמות מתקדמות, בטוחות ותקניות על בסיס זרוע מפרקית או כבמת מספריים, כאשר הבחירה בסוג הבמה מושפעת מצרכי ותנאי עבודה מבוקשים מהמתקן. למען מטרה זו עומד לרשותכם צוות מקצועי של החברה שילווה וייעץ בבחירת במת הרמה חשמלית מתאימה.

כלי יעיל לעבודה בגובה

במת הרמה חשמלית כפי שיש לנו לספק, הינה כלי יעיל לעבודה בגובה בחללים סגורים או על גבי משטחים קשיחים, היכול לשאת בבטחה בני אדם וציוד. כך למשל, במות אלו יכולות לשמש במחסנים לוגיסטיים, אולמות תצוגה, לביצוע עבודות ניקיון בגובה, התקנת שילוט, התקנת מערכות ספרינקלרים, לעבודות שיפוץ ובניה ועוד. באמצעות במות אלו ניתן להגיע במדויק ובבטחה לכל גובה מבוקש ולהרים לגובה עובדים, חומרי גלם, ציוד, כלי עבודה וכו'. יכולת ההרמה של הבמות נשענת על מנוע חשמלי רב עוצמה ומבנה מתקדם, עמיד, חזק ויציב, ואילו השליטה בבמות אלו הינה פשוטה ומהירה.

דגמי במות חשמליות

אנו מציעים ללקוחותינו דגמים חדישים ומתקדמים של במת הרמה חשמלית למכירה, המיוצרות על ידי חברות עולמיות מובילות, כדוגמת:

Mantall

במות הרמה מספריים חשמליות, קלות וקומפקטיות, במה זו, עם יכולת ניידות גבוהה במקומות צרים, ייעודית לעבודות פנים ועל גבי משטחים ישרים וקשיחים. הבמות מגיעות לגובה של 4 מטרים ועד 12 מטרים ומציגות רמה גבוהה של בטיחות, עבודות שיפוע מרשימות, זמן מהיר של הרמה והורדה ומגוון אופציות תכנות של המתקן. בנוסף הבמות יכולות לשאת משקל של בין 230 ק"ג ועד 350 ק"ג.

במות הרמה חשמליות: פתרון אידיאלי לכל עבודות הגובה

תחום פתרונות ההרמה מציע מגוון עצום של אפשרויות לעבודה בגובה, תוך כדי העמסת ציוד כבד והרמתו, הגעה לנקודות מורכבות בקלות ותפעול חלק ובטוח ללא סיכון. מבין כל הפתרונות המוצעים בשוק, נחשבות במות הרמה חשמליות לכלי העבודה המרכזי והאפקטיבי ביותר, שלוקח חלק בשלל תחומים כמו חשמל, גינון, תפאורה, תאורה, התקנות, לוגיסטיקה, אחסון, צבע, שיפוצים ועוד.

במת הרמה חשמלית מתבססת למעשה על מצבר חשמלי שניתן להטעין מכל מקום, מה שהופך אותה לפתרון יעיל במיוחד בשטחים בנויים ובתוך מבנים שונים מכל סוג. הנהלת הקניון המעוניינת בשילוט פנים בתקרת המבנה, מחסן שזקוק להרמה לגובה של מלאים, טכנאי מזגנים המעוניין לטפל בתקלת מיזוג אוויר באולם הרצאות – כל אלו יתרחשו באמצעות במות הרמה חשמליות התורמות לעבודה נוחה ופשוטה. 

הבמות יתאימו גם לעבודות חוץ מסוימות, למשל הרחקת יונים ממסתור הכביסה בבניין רב קומות שהגישה אליו עוברת דרך השטח החיצוני בלבד, ריצוף, זיגוג ואיטום חיצוניים, שילוט חוצות, עבודות גינון ונוי ועוד. 

יתרונות הבמות החשמליות

במות הרמה חשמליות למכירה והשכרה נחשבות לאמצעי הרמה בטוח לחלוטין, שמגיע לנקודת שיא הגובה שלו תוך כמה עשרות שניות לכל היותר (בטווחי גובה משמעותיים). המנוע החשמלי מספק עבודה שקטה מאוד, מה שימנע מטרד בסביבה בנויה והומה אדם ויפחית משמעותית את זיהום האוויר והפגיעה האקולוגית. 

במות אלו נעות בשטחים מישוריים וקשיחים בלבד ומגיעות להספקים טובים מאוד מבחינת הגובה המקסימלי וטווח משקל ההרמה הכולל, כך שניתן לבצע באמצעותן מגוון עבודות ולשמור על זמני ביצוע יעילים ואף קצרים בהרבה מהמקובל, מה שמעניק יתרון יחסי לחברות ולבעלי עסקים המשתמשים בהן באופן קבוע.

כיצד פועלת במה חשמלית?

במות הרמה חשמליות מתקבלות במספר סוגים אפשריים, כאשר השניים המרכזיים ביותר הם במת הרמה מספריים ובמת הרמה בעלת זרוע מפרקית. 

במות הרמה חשמליות מדגמי המספריים נחשבות לדגם המוכר ביותר בתחום ההרמה, כאשר הן נעות בצורה אנכית מעלה ומטה, כך שהן יכולות להרים לגובה עובדים מקצועיים, חפצים ואובייקטים ולטפל בהם בכל נקודה. שטח הבמה משמש גם כמדרך העבודה, כך שאין צורך לעזוב את המתקן וניתן לבצע את העבודה כולה ממש מתוכו. 

במות ההרמה בעלות זרוע מפרקית לעומת זאת, מורכבות ממנוף נפתח עד לאורך הרצוי, כך שלא תתרחש רק הרמה לגובה של בעל המקצוע או הציוד הרלוונטי, אלא גם הנעתם לנקודות גישה מורכבות או כאלו שמוסתרות וחסומות על ידי מכשולים שונים כמו עצים או מרפסות למשל. במות אלו כוללות בקצה שלהן סל הרמה או מדרך נוח, המאפשרים עבודה יעילה ובטוחה בכל גובה ובכל נקודה.

במת הרמה חשמלית היא פתרון הרמה איכותי ומתקדם לעבודות בגובה, המבוסס על מצבר נטען לשקע חשמל. הבמה מורכבת מגוף מכני משוכלל הנשלט על ידי מפעיל, זרוע הרמה ומשטח דריכה לטובת אנשי המקצוע, הציוד וכלי העבודה המשמשים אותם.

על פי המשרד לבטיחות ולגיהות, במות הרמה חשמליות נחשבות לאמצעי העבודה הבטיחותי ביותר בגובה, משום שהן סגורות מכל צדדיהן ומאפשרות הרמה בטוחה לצד עבודה מתוך המתקן עצמו.

במות חשמליות מתקבלות בדגמי מספריים וזרוע מפרקית – לכל אחת מאפיינים ייחודיים משלה, המתאימים לתנאי עבודה ולדרישות שונות.

במות אלו זקוקות לשטח מישורי וקשיח כמו ריצוף, אספלט, PVC וכיוצ"ב. אם העבודה תתבצע על שטחי עפר ובשיפוע, כדאי לשקול רכישה או השכרה של במה על מנוע דיזל.

הבמה מגיעה עם מנגנון תפעולי רגיש ומתוחכם, בו שולט בעל המקצוע שמעלה עצמו לגובה. לשם כך עליו להיות מורשה לעבודה בגובה ובעל היתר תקף בהתאם לתקנות הבטיחות לעבודה בגובה. 

תלוי מאוד בהיקף העבודה, בתדירות העבודה ובסוג העבודה שלה אתם נדרשים. השכרה מהווה פתרון לעבודות מיידיות ולאורך טווחי זמנים קצרים, בעוד שרכישה של במה חשמלית תתאים למי שזקוקים לאמצעי הרמה קבוע לטובת העבודה השוטפת.

רק בליפטר תמצאו את הידע המקיף והמקצועי ביותר בעולם פתרונות ההרמה, שערוך למתן ייעוץ מקיף להתאמת הבמה האידיאלית ולמתן שירותי מעבדה המגיעים עד אליכם לשטח במסגרת האחריות המסופקת על כל הציוד שלנו.

יש לבחון את כל מאפייני הבמה הספציפית לאור תנאי והיקף העבודה המבוצעת: ההספק, גובה ומשקל מקסימליים, אופן השינוע, גודל הבמה, יכולות מכניות, סוג המצבר ועוד.

המחיר לכל במת הרמה נגזר מהסוג שלה, מאפייניה, האם מדובר בקנייה או בהשכרה וגם זהות היצרן. כל במות ההרמה שלנו נרכשו מהיצרנים המובילים בתחום בזירה הבינלאומית ועוברות בדיקה חצי שנתית כחוק על ידי בודק מוסמך ממשרד העבודה. 

במות הרמה מספריים חשמליות להשכרה ומכירה

זקוקים לבמת הרמה חשמלית אך מתלבטים לגבי הסוג והמאפיינים הדרושים לכם? בתהליך בחירת הבמה מול הנציגים המקצועיים שלנו, נוכל לאתר יחד את הסוג המתאים לכם בהתבסס על מאפייני העבודה ודרישותיה. בהתאם לשיקולי העבודה, תוכלו לבחור האם להשכיר או לקנות במה שתספק לכם מקסימום עבודה במינימום זמן.

להזמנת במת הרמה חשמלית, למידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת ליפטר בע"מ בטלפון 072-228-2282 או בהשארת פרטים.

מאמרים בנושא

במות הרמה בקרית ים

במות הרמה בקרית ים משרתות מגוון עצום של צרכים מקומיים: עבודות בנייה ושיפוצים, גיזום ונוי, ניקיון ותחזוקה, התקנות תקשורת, פרויקטים בחשמל, מיזוג אוויר, מכונאות רכב,

במות הרמה בקרית ביאליק

במות הרמה בקרית ביאליק מסייעות לביצוע של מגוון עבודות גובה מקומיות, תוך קיצור משמעותי של זמן העבודה והתייעלות ארגונית מוצלחת. כיצד הפכו במות ההרמה לפתרון

במות הרמה בקרית מוצקין

מעוניינים בהשכרה או רכישה של במות הרמה בקרית מוצקין? חברת ליפטר מתמחה בפתרונות ההרמה המתקדמים בישראל ותשמח לייעץ ולכוון אתכם לעבר במת ההרמה האידיאלית לכל

במות הרמה בקרית אתא

במות הרמה בקרית אתא נחשבות לשותפות המלאות של כל התהליכים והפרויקטים שמתרחשים לאחרונה בעיר. מעוניינים שגם העבודה או העסק שלכם יהפכו ליעילים ומהירים יותר? עם

במות הרמה בחדרה

במות הרמה בחדרה נחשבות לכלי המרכזי ביותר בתחום עבודות הגובה המקומיות – משירותי העירייה ועד בעלי מקצוע שונים. מהם היתרונות המעולים של במות אלה, במה

במות הרמה במגדל העמק

במות הרמה במגדל העמק מסייעות להתייעלות מדהימה של עבודות פנים וחוץ המבוצעות בגובה, תוך שהן מקצרות משמעותית את זמן העבודה ותורמות להתנהלות בטוחה ותקינה בקרב