במות הרמה

במות הרמה בנהריה 

מחפשים במות הרמה בנהריה? חברת ליפטר בע"מ ערוכה לספק לכם את פתרונות ההרמה המתקדמים והחדישים ביותר בשוק, שעומדים בתקנים האירופאים והישראלים המחמירים ביותר ומתאימים לבעלי מקצוע, מפעלים וצוותי עבודה בנהריה והסביבה. 

 

במות הרמה בנהריה: פתרון למגוון צרכים מסחריים וקהילתיים

במות הרמה נחשבות כיום לאמצעי לוגיסטי ואינטגרלי בלתי נפרד מצוותי העבודה הפועלים בשטחים חיצוניים ופנימיים, בהם יש צורך בעבודה בגובה הכוללת הן נשיאה של בני אדם והן נשיאה של ציוד וכלים מתאימים עבורה.

אז מי זקוק לבמות הרמה בנהריה והסביבה? נהריה ממוקמת בגליל המערבי, סמוך לראש הנקרה מצפון ולעכו בדרום. רצועת הים התיכון עוברת לאורך גבולה המערבי של העיר וממזרח היא משקיפה אל הרי מעלה יוסף ולכיוון כרמיאל. זהו מקום שאליו הגיעו לאורך השנים מפעלים ומתחמים שונים, מרביתם ממוקמים כיום באזור התעשייה בחלקה הצפוני של העיר.

בנוסף, העיר עצמה נחשבת למפותחת וענפה מבחינת הפעילות המוניציפלית ומקיימת פעילויות רבות לתושבים כמו גם פעולות תחזוקה ותשתית שלקו בחסר לאורך עשרות השנים האחרונות. מטבע הדברים זקוקה העיר לפתרונות עבודה בגובה שיסייעו הן לתפעול השוטף בתוך מתחמי תעשייה ומפעלים והן לעבודות חוץ בסביבת עמודי חשמל, שדרות עצים וייתכן שגם חלק מבנייני העיר.

במות הרמה מפרקיות 4X4

יעילות פתרונות ההרמה לעומת פיגומים

לו היו תושבי נהריה ובעלי המקצוע שלה משתמשים בפיגומים על מנת להגיע לגובה הנדרש, ייתכן שהעיר לא הייתה מגיעה ליעילות וההישגים שקטפה עד היום. הסיבה לכך היא הסיכון הבטיחותי הגבוה בשימוש בפיגומים, שעלול להביא לפציעות רבות ולעיכובים מהותיים לעבודה עצמה. בנוסף, הפיגומים נבנים בצורה אנכית וישרה ואינם מסוגלים להתגבר על מכשולי גובה אפשריים כמו ענפים, עמודי תאורה או מרפסות מבנים.

במות ההרמה לעומת זאת, מציעות הן פתרון הרמה אנכי שמגיע עד לטווחי גובה משתנים על פי צורך והן מנופי הרמה שמסוגלים להתגבר על מכשולים הודות להצבתם האנכית כלפי הנקודה הרצויה לעבודה. כל אחת מהאפשרויות תתבסס על מפרט טכני שונה שאותו חשוב להתאים לסוג העבודה או הפרויקט הנדרשים ובחירת הבמה הספציפית תהיה תוצר של יתרונות ותועלות בכל סוג במה או דגם מסוימים.

במות הרמה בנהריה 

כיצד לבחור במות הרמה?

מטבע הדברים, במות הרמה בנהריה נבדלות ביניהן על פי סוג מנגנון ההנעה (לרוב חשמלי או דיזל), בכושר הנשיאה (ההגבלה עד משקל מסוים) וגם ביכולת השינוע, הגובה המקסימלי, היכולת של אותו מתקן הרמה לעבוד בתנאים מסוימים וכן האם מדובר בבמה שניתן להשכיר או שהיא מתאימה לרכישה בלבד.

בחירת הבמה צריכה להיות מדויקת, שכן עליה להתאים לכל צרכי העבודה בשטח ובזמן אמת. לפיכך, מי שאמור להחליט על סוג הבמה יהיה מנהל העבודה או אחראי מטעם הארגון שמסוגל לראות בפועל את העבודה מבחינה מערכתית ולהחליט על הדגם המתאים ביותר. בנוסף, אנו בחברת ליפטר נשמח להעניק לכם ליווי וייעוץ להתאמת במת ההרמה האידיאלית בעבורכם.

במות הרמה בנהריה 
במות הרמה בנהריה

 

כל פתרונות ההרמה במקום אחד

במות הרמה בנהריה הפכו לחלק בלתי נפרד מהנוף, כמעט בכל אזור שנערכת בו עבודה שוטפת או תקופתית בגובה. הבמה אידיאלית לשינוע אמצעים ומוצרים למקומות גבוהים, לעסקים ולעבודות מתחומי התשתית, הבנייה, הצבע והתחזוקה, לשירותים המוניציפליים של העיר שנדרשים לטפל במבנים, עצים או תשתיות בגובה וכמובן לחברות ולתעשיות שזקוקות לפתרונות הרמה שוטפים.

ליפטר בע"מ נחשבת לחברה המובילה לפתרונות הרמה בישראל וערוכה לספק לכם את הבמות המתקדמות והחדישות ביותר בשוק. החברה מחזיקה צי שמגיע עד לשנת הייצור 2017 בלבד ועובר בדיקה חצי שנתית כנדרש מטעם בודק מוסמך של משרד העבודה. בנוסף, לחברה מערך תיקונים שיספק לכם שירות עד לנקודת התפעול בכל חלקי העיר ויסייע לכם להשלים את העבודה בזמן וללא התייקרות מיותרת. 

במות הרמה בנהריה וכן בכול הארץ, משמשות להרמה של משא לגובה וכן של אנשים. במות הרמה משמשות בעיקר לבנייה אך יכולות להיות מתאימות גם עבור עבודות נוספות כדוגמת תשתיות או גינון וזאת כול עובד הן כמובן בגובה.

אין ספק שגם פיגומים נותן מענה, לעיתים מספק מאוד, עבור בנייה בגובה. אך ברור כי פיגומים לוקחים הרבה יותר זמן להניח לעומת במה. בנוסף, ישנם כול כך הרבה סוגים של במות כך שניתן אפילו לשכור במה ניידת אשר משמעותית יותר יעילה מבחינת זמן עבור בנייה בגובה.

בחירת במת הרמה חשוב שעשה בייעוץ ובסיוע של אנשי מקצוע אך ישנם כמה דברים שחשוב שידע גם מי שמגיע לבחור אותה. העיקרון הכי חשוב הוא להתאים את הבמה לסוג העבודה ולמאפיינים שלה ולא בהכרח לבחור את הבמה הכי חדשנית או זולה. 

במות הרה בנהריה ניתן למצוא בחברת ליפטר בע"מ אשר מציעה מגוון רחב של במות הרמה ופתרונות לעבודה בגובה כך שכמובן, בין היתר, תמצאו את הבמה שמתאימה לכם.

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 57 ביקורות
×
js_loader
מה המספר שלך?