חברת ליפטר מספקת פתרונות מתקדמים וחדשניים בתחומי שינוע וציוד הרמה. החברה מציעה מגוון דגמים של מתקני הרמה להשכרה במחירים תחרותיים ואטרקטיביים. כחברה מובילה בתחומה, ליפטר מציעה במות הרמה במגוון דגמים ובאיכות גבוהה, ובין השאר מציעה גם במות הרמה למכירה או להשכרה, מנופי סל למכירה במחירים אטרקטיביים.

מתקני הרמה בהתאמה לצרכי הלקוח
לחברת ליפטר ידע רב וניסיון עשיר בתחום הציוד להרמה, החברה מציעה מתקני הרמה להשכרה לאחר אפיון מדויק של צרכי הלקוח. חשוב להתאים את הציוד לסוג העבודה הנדרשת, לכושר העמסה, לסוג המטענים שיש להניף ובהתאם לתנאי השטח במקום, כדי להבטיח עבודה יעילה ולהקפיד על כללי הבטיחות בעבודה.
ליפטר נחשבת לחברה המובילה בתחום של מתקני הרמה, למכירה ולהשכרה, החברה מציעה מגוון דגמים ייעודיים של מיטב היצרנים והמותגים המובילים בעולם. ניתן לשכור או לקנות במות הרמה הידראוליות או חשמליות בעלות זרוע פירקית וציוד נוסף.

החברה מוכרת ומשכירה מתקני הרמה שונים למגוון שימושים, בין השאר ניתן באמצעות מנופי סל לבצע עבודות כמו:
עבודות חשמל ואינסטלציה בגובה.
התקנת מערכות מיזוג בגובה ותחזוקתן.
החלפת גופי תאורה בגובה, פתרון מושלם לחברת החשמל ולרשויות מקומיות.
עבודות גיזום עצים.
התקנת מערכות שילוט בגובה.
עבודות ניקיון בגובה כמו ניקוי חלונות של בנייני משרדים ושל מרכזים מסחריים.
הקמת מגדל אנטנות לחברות סלולר ותחזוקתו.
מתקני הרמה להשכרה לתקופה קצרה או ארוכה
עסקים רבים בארץ, כמו גם חברות בנייה, רשויות מקומיות וגופים ציבוריים, זקוקים לעתים לפתרון נקודתי לצורכי עבודות שונות כמו גיזום עצים לפני החורף, תחזוקה של שלטים ושל תאורה, התקנת קישוטים ברחבי העיר, הנפת מטענים לגובה, עבודות חשמל בגובה וכיוצא באלה. במקום לרכוש מתקני הנפה והרמה ניתן לשכור מחברת ליפטר במות הרמה ומתקנים רבים נוספים. במחיר משתלם ואטרקטיבי ניתן לקבל פתרון מושלם וליהנות גם ממפעיל מקצועי ומיומן.

לפרטים נוספים ולהזמנת מתקני הרמה, התקשרו עכשיו לחברת ליפטר או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
​מתקני הרמה למכירה

שתף ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
סגירת תפריט
דילוג לתוכן