ליפטר במות הרמה
שירות לקוחות:
072-228-22-82
phone6, phone, contact, telephone, support, call
צומת נהלל, מנשית זבדה
sales@lifter.co.il
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
חברת ליפטר מתחייבת ל:
•  מחירים הוגנים ותחרותיים  
  כלים חדשים - שנת 2019-2017
•  שירות מהיר ומתן פתרונות מידיים בשטח
 
 

כמה עולה במת הרמה


אם ברצונכם לרכוש או לשכור במת הרמה, וודאי תשאלו את עצמכם - כמה עולה במת הרמה? האם מדובר במחיר שתוכלו לעמוד בו, האם כדאי לרכוש מתקן קטן או גדול? אילו סוגים ודגמים ישנם? חברת ליפטר בע"מ, היא בין החברות המובילות בארץ אשר מאפשרת ללקוחותיה למצוא את הפתרונות הטובים ביותר, בזמן שהם נדרשים לעבוד בגובה רב. אנו מעסיקים עובדים מקצועיים ומנוסים שידעו להסביר ולייעץ לכל לקוח, מהו המתקן המתאים לו ביותר, ואיזה הכי משתלם לו מבחינה כספית.

אין תשובה גורפת
לא כל כך פשוט לענות על השאלה כמה עולה במת הרמה, וזאת מכיוון שישנם כה הרבה סוגים ודגמים. בחירת במת הרמה תלויה רבות בסוג העבודה שלכם. ישנן במות גדולות ובמות קטנות, ניידות או נייחות, הן פועלות או באמצעות חשמל או באמצעות דיזל והן נבדלות אחת מהשנייה בגודלן, משקלן, המשקל אותו הן יכולות לשאת והגובה אליו הן מגיעות. ככלל, מי ששואל כמה עולה במת הרמה, חייב להיות מודע לעובדה כי ניתן לשכור אותן וניתן גם לרכוש אותן. 

על ההבדל בין רכישה להשכרה
רכישת במת הרמה עולה לא מעט כסף. העניין עלול להסתכם בכמה אלפי שקלים ואף יותר. לכן, אם אתם עושים שימוש קבוע במתקני הרמה, בהחלט משתלם לרכוש אותם. לעומת זאת, והיה ואתם מתכוונים להשתמש במתקן פעם או פעמיים, אין שום היגיון לרכוש אותו. עלות השכרת במה מסתכמת בכמה מאות שקלים בלבד.

חשוב לרכוש מתקן של יצרן מוביל
אז כמה עולה במת הרמה? המחיר כמובן נקבע לא רק על פי הדגם ונתונים אחרים, אלא גם על פי היצרן. ככל שהיצרן ידוע יותר, אמין, כזה אשר צבר לעצמו מוניטין חיובי, מחיר הבמה יהיה גבוה יותר, אבל אז גם תזכו להשתמש במתקן בטיחותי מאין כמותו, משוכלל, נוח לתפעול, מיוצר מחומרי הגלם הטובים ביותר ועל פי תווי תקן מחמירים.

אנו בחברת ליפטר מציעים ללקוחותינו במות הרמה איכותיות ביותר, המיוצרות על ידי מיטב היצרנים. כמו כן, כולן כאחת מיוצרות על פי מיטב הטכנולוגיות העכשוויות ביותר. כל הדגמים כאחד מתקדמים ומשוכללים ומאפשרים עבודה נוחה, יעילה ומהירה.