זרוע הרמה

במות זרוע הרמה מפרקיות לעבודות חוץ ופנים

חברת ליפטר בע"מ מוכרת ומשכירה במות זרוע הרמה מקצועיות חשמליות ודיזל. מדובר בבמות הרמה חדישות, תוצרת מותגים עולמיים מובילים, שעומדות בכל דרישות התקן הישראלי והאירופאי.

כמו כן הבמות מסופקות עם מערך שירות מקצועי המחויב ללוחות זמנים וכולל צוות טכני מקצועי בפריסה רחבה.

 

 

מאפייני במות זרוע הרמה

במות זרוע הרמה כפי שאנו מייבאים ומשווקים מספקות אמצעי עבודה יעיל בגובה. המבנה של הבמות שכולל זרוע טלסקופית מציג יכולת אופקית מרשימה המאפשרת להגיע למקומות בגובה עם גישה מורכבת.

כך למשל, מתקני הרמה אלו יכולים לדלג ולעבור במהירות ובפשטות מעל עצים וגדרות, כאשר היכולת של כלים אלו להתגבר על מכשולים הופכת אותם למתאימים לעבודה גם בתוואי שטח מאתגרים. בנוסף, מפרק המתקן יורד עד למטה וכך מאפשר הורדת והעלאת עובדים וציוד בקלות ומהירות.

זרוע הרמה
זרוע הרמה

במת זרוע הרמה מפרקית דיזל

אנו מספקים ללקוחותינו במת זרוע הרמה מפרקית דיזל שישה עשר מטר מדגםHaulotte HA16RTJPRO 4X4. מדובר בבמת הרמה מתקדמת, מעולה לשימוש חיצוני גם בתוואי שטח משופעים ומאתגרים, לרבות יכולות לעקוף מכשולים ולעלות על מדרכה או מדרגה, וזאת בין היתר בזכות פונקציה אוטומאטית להתאמת דיפרנציאל.

בנוסף הכלי מציג מהירות הרמה מקסימאלית של ארבעים בשנייה, יש לו יכולת צידוד מלאה של שלוש מאות שישים מעלות, יציאה אופקית מרשימה של מפרק ויכולת לבצע שלוש פעולות במקביל.

נתוני הכלי כוללים משקל העמסה של מאתיים שלושים ק"ג, אורך במה של שישה מטר ושבעים וחמישה ס"מ, ורוחב של שני מטר ושלושים ס"מ.

 

במת זרוע הרמה מפרקית חשמלית

תוכלו גם להזמין מאתנו במת זרוע הרמה מפרקית חשמלית של חמישה עשר מטר מדגם Haulotte HA15IP. מדובר בבמת הרמה איכותית ומתקדמת עם רמת בטיחות גבוהה ביותר, שמתאימה לעבודות פנים ועבודות חוץ על גבי משטחים קשיחים.

כמו כן לבמה יכולת שינוע בדלתות ומעברים צרים ויכולת מרשימה לעקיפת מכשולים.

נתוני הבמה כוללים גם כושר העמסה של עד מאתים שלושים ק"ג, אורך במה של שישה מטר ושישים וחמישה ס"מ ורוחב של מטר וחמישים ושניים ס"מ.

 

הזמנת במות זרוע הרמה

להזמנת במת זרוע הרמה דיזל או חשמליות, ולעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת ליפטר בע"מ

לוגו ליפטר במות הרמה

ליפטר נותנת ללקוחותיה מחירים הוגנים ותחרותיים לשוק, במות הרמה וכלים חדשים בלבד ושירות מהיר ואיכותי.

מוצרים נוספים
מידע מקצועי
במת הרמה נגררת

במת הרמה נגררת היא במת הרמה עם מנוע דיזל וזרוע מפרקית (או זרוע פירקית), אשר

במות הרמה אנכיות

במות הרמה אנכיות הן כנראה בין מתקני ההרמה המבוקשים והנפוצים ביותר. הן קלות משקל, זולות

דילוג לתוכן