במות הרמה

הזמנת במות הרמה בכפר יהושע – כל מה שצריך לדעת

במות הרמה הן ללא כל ספק הבחירה הטובה ביותר עבודות בגובה. הן יעילות, נוחות לשימוש והכי חשוב בטיחותיות. אצלנו בליפטר תוכלו למצוא במות הרמה בהתאמה אישית לעבודת הלקוח, באספקה לכל רחבי הארץ גם לכפר יהושע! אז איך ההזמנה עובדת, ומה חשוב לדעת לפני שבוחרים? על כך ועוד נסביר לכם בכתבה זו.

 

פרויקטים בכפר יהושע

כפר יהושע, הממוקם קרוב לעפולה הוא מושב קטן בעמק יזראל, בו מתגוררים כיום כ-1251 תושבים. אמנם מדובר במושב קטן, בו רוב הבתים שנבנים הם בעיקר בתי קרקע אך אין זה אומר שלא נצטרך במות הרמה גם עבור פרויקטים שנערכים בו. כך לדוגמא, לא מעט עבודות שהתבצעו עבור בניית בתים ליד אזור בית העם נעזרו בבמות הרמה שלנו. כדאי לדעת כי הסביבה בכפר יהושע אינה מאתגרת מדי לבנייה, ואילו מדובר בבנייה בעיקר של בתי קרקע ולכן אין צורך בעבודה בגובה רב מדי. לכן רוב הפרויקטים שהתבצעו באזור נעזרו בבמות הרמה מספריים חשמליות.

הזמנת במות הרמה בכפר יהושע איך זה עובד?

אחרי שקיבלתם קצת רקע אודות עבודות בנייה בכפר יהושע, הגיע הזמן להבין איך הזמנת במות הרמה לשם עובדת, ובכללי איך הזמנה מול ליפטר מתבצעת. הנה השלבים העיקריים:

שיחת אפיון צרכי לקוח אחרי שהשארתם פרטים באתר, קודם כל נבדוק כי יש בידכם את כל האישורים הרלוונטיים, וכמובן כי אתם וצוות הפועלים שלכם עברתם את כל ההסכמות הנחוצות עבור עבודות בגובה עם במות הרמה. אחרי שהבדיקה עברה בהצלחה, נציג יחזור אליכם עבור שיחת אפיון צרכי לקוח, במהלכה תבחרו ביחד במת הרמה בהתאם לאופי העבודה שלכם.

קביעת מועד אספקה אחרי שבחרנו ביחד במת הרמה והתשלום התקבל, בעצם תקבלו אישור הזמנה. לאחר מכן נקבע ביחד מועד אספקה נוח בו נספק לכם את במת ההרמה, ונוביל אותה עד אליכם כן, גם עד לכפר יהושע! כדאי לדעת כי האספקה שלנו בדרך כלל מאוד מהירה, ולעיתים אף נוכל לספק במות הרמה כבר באותו יום של ההזמנה.

אספקה, ויאללה לעבודה! – אחרי שקבענו מועד ביחד, כל מה שנותר כעת הוא לחכות להגעת במת ההרמה על מנת שתוכלו ליהנות מעבודה בגובה שהיא הרבה יותר איכותית, יעילה ובטוחה. כמובן שבסיום העבודה גם נאסוף מכם בחזרה את במת ההרמה שלנו.

כללי בטיחות חשובים

נכון, במות הרמה נחשבות לאמצעי בטוח מאוד עבור עבודות בגובה, אך בכל זאת מדובר בעבודה די מסוכנת, ועל כן נרצה לשמור על מספר כללי בטיחות חשובים. קודם כל, חשוב מאוד שמנהל הפרויקט וכל צוות העובדים יעברו הדרכה מקיפה והסמכה מטעם משרד העבודה, כאשר בדרך כלל עוברים רענון תקופתי על ההדרכות האלו. לאחר מכן, עליכם לוודא כי כל צוות הפועלים מוכן עם ציוד מגן כמו משקפי מגן, קסדות, רתמת בטיחות ועוד. לבסוף, חשוב מאוד לשים דגש על תנאי מזג האוויר בסביבת העבודה.

מה ההבדל בין סוגי במות ההרמה שלכם?

במות הרמה מספריים חשמליות במות הרמה שעולות בצורה אנכית, ויתאימו בעיקר עבור פרויקטים המתבצעים בגובה נמוך עד בינוני. בגלל העלייה האנכית של במת הרמה זו, היא מעולה עבור פרויקטים בהם נצטרך לבצע את העבודה במספר תחנות במקביל, כמו עבודות התקנה, עבודות צביעה וכדומה. אופציה פחות טובה עבור עבודות בגובה רב או עבודות בסביבה מאתגרת יותר.

במות הרמה זרוע מפרקית בהתאם לשמן, במות הרמה אלו מגיעות עם זרוע מפרקית שמסייעת להן. אצלנו תוכלו למצוא במות הרמה זרוע מפרקית עם מנוע חשמלי, וגם כאלו עם מנוע דיזל(4X4). במות הרמה עם מנוע דיזל יתאימו לסביבות עבודה יותר מאתגרות, ובעיקר עבור עבודות בגובה רב.

ליפטר במות הרמה הבחירה הנכונה שלכם

עבור עבודות בגובה בכפר יהושע, או בכל אזור אחר בארץ תמיד כדאי להיעזר בבמות הרמה, שמאפשרות לנו לבצע את הפרויקט בקלות, ביעילות והכי חשוב בצורה הרבה יותר בטיחותית. בתור חברת במות ההרמה המובילה בישראל, אצלנו בליפטר תוכלו ליהנות משירות מקצועי וליווי צמוד לאורך כל הדרך, וכמובן ממחירים נהדרים עבור השכרה ורכישה כאחד, והכל תחת מעטפת של אספקה מלאה בהגעה עד לאזור הלקוח.

הזמנת במות הרמה בכפר יהושע - כל מה שצריך לדעת
הזמנת במות הרמה בכפר יהושע – כל מה שצריך לדעת

כמה מילים לסיכום

גם במושב קטן כמו כפר יהושע מתבצעות לא מעט עבודות בנייה, ואילו כל פרויקט בנייה כולל עבודות בגובה, עבורן נצטרך במות הרמה. לכן החלטנו להסביר לכם בכתבה זו כל מה שצריך לדעת אודות במות הרמה בכפר יהושע וכל הסובב סביב נושא זה.

על מה עברנו עד עכשיו?

ליפטר במות הרמה בפייסבוק | ליפטר במות הרמה בגוגל | 077-8035355

מאמרים נוספים בנושא

במות הרמה בעין המפרץ

לא מעט פרויקטים המתרחשים באזור עכו ועין המפרץ דורשים מאיתנו גם לבצע עבודות בגובה, ואילו עבור עבודות בגובה אין ספק כי במות הרמה יהיו הפתרון

במות הרמה במגידו

בתור חברת במות ההרמה המובילה והמנוסה בישראל, אצלנו בליפטר אנחנו מספקים במות הרמה עבור מגוון רחב מאוד של אנשי מקצוע מכל רחבי הארץ, וכך גם

כיצד עושים טיפול תקופתי לבמות הרמה?

חברת ליפטר מספקת פתרונות לעבודה בגובה באמצעות במות הרמה בצפון ומרכז הארץ תוך כדי מתן שירות מקצועי, יחס אישי, זמני אספקה מיידים והחשוב מכל אספקה של

הדרכות בטיחות לעובדים עם במות הרמה

במות הרמה הן פתרון נהדר עבור מגוון רחב מאוד של עבודות בגובה, בעיקר מאחר ומדובר בפתרון בטיחותי ויעיל. אמנם, למרות שמדובר באחד הפתרונות הבטיחותיים ביותר

במות הרמה בני ברק

בני ברק היא אחת הערים הצפופות ביותר בישראל, אך נראה כי המגמה לא משתנה, אלא להיפך – מדי שנה עשרות פרויקטים חדשים נבנים בעיר המתחדשת

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 57 ביקורות
×
js_loader
מה המספר שלך?