במות הרמה

הזמנת במות הרמה באכסאל – כל מה שצריך לדעת

גם במקומות כמו אכסאל מתבצעות לא מעט עבודות בנייה, ואילו כמעט כל פרויקט בנייה רחב היקף כולל עבודות בגובה, עבורן נצטרך במות הרמה. במאמר של היום, נסביר לכם כל מה שצריך לדעת על הזמנת במות הרמה באכסאל מליפטר איך זה עובד, איך תבחרו סוג במת הרמה בהתאם לעבודתכם וכל היוצא בכך.

קצת רקע על אכסאל

אכסאל זו מועצה מקומית ערבית שנמצאת באזור הצפון בישראל. כלל תושבי המועצה הם ערבים מוסלמים, והיא מונה כ-15,564 תושבים כיום. על אף שמדובר במועצה יחסית קטנה, יש לא מעט שכונות מפותחות באכסאל, בהן מתבצעות עבודות בנייה רחבות היקף כמו שכונת דנאנא, השכונה המזרחית, זיתון א שימלי ועוד. כמובן שבחלק מעבודות הבנייה בשכונות האלו משתמשים בבמות הרמה, ואילו הבחירה הטובה ביותר היא להזמין במות הרמה באכסאל אצל ליפטר.

למה להזמין במות הרמה מליפטר? הנה כמה יתרונות

השירות הטוב ביותר בתחום אצלנו בליפטר הלקוח הוא במקום הראשון, ולכן יש לנו את השירות הטוב ביותר בתחום במות ההרמה בישראל. עוד משיחת ההיכרות ואפיון צרכי הלקוח הראשונית ועד לאספקת במות ההרמה, אצלנו תקבלו ליווי לאורך כל הדרך, כך שתוכלו ליהנות מבמות הרמה שמתאימות לאופי העבודה שלכם בצורה מושלמת.

מחיר מחירי ההשכרה של ליפטר הם ללא כל ספק המחירים המשתלמים ביותר בישראל כאשר זה נוגע להשכרת במות הרמה פר ימי עבודה.

אספקה מהירה אנחנו מציעים אספקה של אותן במות הרמה בהגעה עד לאזור פרויקט הלקוח. מעבר לכך, האספקה שלנו מאוד מהירה, ולעיתים אף נוכל לספק לכם במות הרמה כבר באותו יום שהזמנתם!

איך זה עובד?

אחרי שהשארתם פרטים באתר, הצוות שלנו צריך לערוך בדיקה מקיפה שמטרתה לוודא כי הצוות שלכם עבר הסמכה וכמובן גם שיש בידכם את כל האישורים הרלוונטים עבור עבודה עם במות הרמה בגובה. לאחר שביצענו את הבדיקה בהצלחה, נציג יחזור אליכם עבור שיחת אפיון צרכי לקוח. בשיחה הזו נבין מהו אופי עבודתכם, ובהתאם נבחר ביחד במת הרמה שתתאים לכם. לאחר מכן נעבור לשלב התשלום, ואילו בשלב זה נעבור גם לבחירת מועד אספקה נוח. מכאן כל מה שנשאר לכם לעשות הוא לחכות לבמת הרמה שתגיע.

אילו במות הרמה ניתן להזמין מליפטר?

אצלנו בליפטר אנחנו מציעים לכל הדורש במות הרמה מספריים חשמליות, ובמות הרמה זרוע מפרקית. שימו לב, יש שני סוגים שונים של במות הרמה עם זרוע מפרקית במות הרמה זרוע מפרקית חשמליות, ובמות הרמה זרוע מפרקית עם מנוע דיזל (4X4). במות הרמה מספריים מיועדות בעיקר לעבודות בגובה בינוני עד נמוך, והן עולות בצורה אנכית. לעומת זאת, במות הרמה זרוע מפרקית יתאימו יותר לפרויקטים בהם העבודות בגובה רב. במות הרמה זרוע מפרקית עם מנוע דיזל יהיו בחירה נהדרת בעיקר עבור פרויקטים עם סביבת עבודה די מאתגרת ומורכבת.

האם אתם גם מוכרים במות הרמה?

בהחלט, תוכלו למצוא אצלנו גם במות הרמה למכירה. אולם, חשוב מאוד לקחת בחשבון כי רכישת במות הרמה מומלצת בעיקר עבור אלו שלא מבצעים פרויקט אחד בלבד, אלא מבצעים מספר פרויקטים לאורך זמן, ולפיכך הם יצטרכו במת הרמה בה ישתמשו לאורך שנים. במידה ומדובר בפרויקט תקופתי, כמובן שיהיה הרבה יותר משתלם להשכיר במות הרמה ולכן נמליץ לכם על כך.

מה משפיע על תמחור ההשכרה?

הגורמים העיקריים שמשפיעים על תמחור ההשכרה הוא סוג במת ההרמה שבחרתם ומספר ימי העבודה בהם תערכו שימוש באותה במה שבחרנו ביחד. כמו כן, חשוב לציין כי ישנה עלות נלווית בגין הובלת הבמה עד לאזור הלקוח, והמחיר שלה נע בין 250 ל-600 שקלים, משתנה בהתאם למרחק הלקוח.

איך נוכל לעבוד נכון עם במות הרמה?

אמנם אנחנו בודקים זאת לפני תחילת העבודה איתכם, אבל חשוב מאוד לוודא בשנית ליתר ביטחון כי כל הפועלים במקום עברו את כל ההכשרות וההסמכות הרלוונטיות עבור עבודות בגובה עם במות הרמה. לאחר מכן, עליכם לוודא כי כל הפועלים מוכנים עם ציוד מגן כמו משקפי מגן, קסדה, רתמת בטיחות וכדומה. לבסוף, חשוב לוודא כי אתם מניחים את במת ההרמה לפני תחילת העבודה אך ורק על משטח יציב. כמובן שנעדיף לעבוד אך ורק תחת תנאי מזג אוויר נוחים, ולא תחת תנאים קשים ומסוכנים.

הזמנת במות הרמה באכסאל - כל מה שצריך לדעת
הזמנת במות הרמה באכסאל – כל מה שצריך לדעת

כמה מילים לסיכום

עבור עבודות בגובה מכל סוג, גם כאלו שנערכות באכסאל נעדיף לעבוד עם במות הרמה. בתור חברת במות ההרמה המובילה בישראל, אנו מספקים שירותי הזמנת במות הרמה לכל אזור בארץ, ובהתאם לכך החלטנו להסביר לכם היום כל מה שצריך לדעת על במות הרמה באכסאל.

על מה עברנו עד עכשיו?

ליפטר במות הרמה בפייסבוק | ליפטר במות הרמה בגוגל | 077-8035355

מאמרים נוספים בנושא

במות הרמה בעין המפרץ

לא מעט פרויקטים המתרחשים באזור עכו ועין המפרץ דורשים מאיתנו גם לבצע עבודות בגובה, ואילו עבור עבודות בגובה אין ספק כי במות הרמה יהיו הפתרון

במות הרמה במגידו

בתור חברת במות ההרמה המובילה והמנוסה בישראל, אצלנו בליפטר אנחנו מספקים במות הרמה עבור מגוון רחב מאוד של אנשי מקצוע מכל רחבי הארץ, וכך גם

כיצד עושים טיפול תקופתי לבמות הרמה?

חברת ליפטר מספקת פתרונות לעבודה בגובה באמצעות במות הרמה בצפון ומרכז הארץ תוך כדי מתן שירות מקצועי, יחס אישי, זמני אספקה מיידים והחשוב מכל אספקה של

הדרכות בטיחות לעובדים עם במות הרמה

במות הרמה הן פתרון נהדר עבור מגוון רחב מאוד של עבודות בגובה, בעיקר מאחר ומדובר בפתרון בטיחותי ויעיל. אמנם, למרות שמדובר באחד הפתרונות הבטיחותיים ביותר

במות הרמה בני ברק

בני ברק היא אחת הערים הצפופות ביותר בישראל, אך נראה כי המגמה לא משתנה, אלא להיפך – מדי שנה עשרות פרויקטים חדשים נבנים בעיר המתחדשת

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 57 ביקורות
×
js_loader
מה המספר שלך?