במות הרמה

במת הרמה פרדס חנה

עבודה במחסנים או במפעלי תעשייה, מספנות ומרכזים לוגיסטיים דורשת הרמה ושינוע של משא כבד. ציוד וחומרים כבדים במיוחד ניתנים לשינוע באמצעות פתרונות הרמה שונים ומגוונים. אם אתם גרים באזור פרדס חנה יש לנו עבורכם שירות מיוחד של במת הרמה פרדס חנה על ידי חברה מקצועית בתחום.

 

במת הרמה פרדס חנה עלי די חברת ליפט

במת הרמה פרדס חנה הוא שירות הניתן בתחום עלי די חברת ליפטר המרכז מספר אחד בצפון עבור השכרה ומכירה של מתקני הרמה לגובה. במות הרמה מאפשרות להרים ציוד ובני אדם ולכן הן יעילות במיוחד לביצוע עבודות. הן מותאמות לעבודות קטיף, ניקיון, החלפה או התקנה של תאורה, תיקונים טכניים נדרשים וכל עבודה בגובה הדורשת איש מקצוע לביצוע המשימה.

במות הרמה מפרקיות 4X4

במות הרמה הם מתקנים ניידים וניתנים לכוונון לגבהים שונים.

ישנן פתרונות שונים לנשיאת משא כגון במת הרמה חשמלית נייחת למשקלים של עד 3000 ק"ג, במות הרמה מספריים, במות הרמה זרוע מפרקיות ועוד סוגים שונים ומגוונים בהתאם לסוג העבודה. השירות שלנו במת הרמה פרדס חנה הוא לא רק מכירה והשכרה אלא גם ייעוץ מקצועי הולם בהתאם לצרכים שלכם. חשוב לנו ביותר שתקבלו את הטוב ביותר ולשם כך אנחנו עובדים ביחד אתכם להתאים את המתקן לצורך הנדרש.

 
 

השכרת מנוף סל

במסגרת הפתרונות החדשניים לעבודה בגובה יש לנו שירות של השכרת מנוף סל. מנופי סל הם יעילים ביותר לצורך ביצוע עבודות רבות. בעזרת זרוע ארוכה המיודעת להעברת כבודה ממקום למקום תוכלו בקלות וביעילות לעבור דירה, לזפת ולשפץ גגות של בניין, לבצע עבודות גיזום, תאורה, ניקוי חלונות בגובה ועוד מגוון רחב של פעולות בהתאם לצורך. באמצעות השכרה של מנוף סל תוכלו לבצע כל עבודה במהירות ובעיקר בבטיחות.

 

יש לנו גם שירות של מנוף סל למכירה במקרים בהם אתם נדרשים למנופים לצורך עבודה שוטפת. דבר חשוב ביותר לצורך הצלחת העבודה הוא למצוא חנייה מתאימה. לשם יעילות של תהליך העבודה עליכם לדאוג מראש לחנייה מתאימה בשביל המנוף ועל ידי כך להבטיח לעצמכם שהעבודה תעשה על הצד הטוב ביותר.

ישנם מנופי סל עם זרוע מתקפלת המתאימים את עצמם בגודל ובאורך ליעד אליו הם מכוונים וישנם כאלו עם גודל אחיד וקבוע מראש. המנופים מיועדים גם לנשיאת אדם לצורך ביצוע העבודה. שרותי מנוף מתקדמים יכולים לעזור לכם לחסוך זמן יקר ועלויות מיותרות.

באמצעות שרותי מנוף קצב העבודה הוא מהיר והעבודה עצמה נעשית ביעילות רבה. בכל מקרה שבו אתם זקוקים לשירות ומתלבטים מה מתאים במיוחד עבורכם. תוכלו כמובן להתייעץ עימנו בנושא. אנשי המקצוע שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם בכל עת ולענות על כל שאלה.

במת הרמה פרדס חנה
במת הרמה פרדס חנה

 

ליפטר כל הפתרונות הנדרשים במחירים מעולים

החברה שלנו שמה לעצמה למטרה לספק עבורכם את כל הפתרונות הנדרשים במחירים נוחים וזולים. יש לנו ציוד מתקדם ואיכותי כולל מערכת שיווק אפקטיבית באמצעותה אנחנו יכולים להוזיל עלויות עבורכם. אם אתם מחפשים מנוף סל למכירה, במת הרמה פרדס חנה או כל שירות אחר בתחום אנחנו הכתובת המתאימה.

אולי תופתעו לגלות שבמות הרמה יכולות לשאת לעיתים אפילו 3,000 ק"ג מה שמאפשר נשיאה של משא כבד מאוד בנוסף לפועלים שנישאים לגובה. מתקני הרמה מאפשרים לבצע כל עבודה בגובה תוך נשיאת כל הציוד.

במות הרמה מאפשרות להגיע לגבהים גבוהים ביחד עם המשא, כמו כן ישנן במות ניידות ומתכווננות אשר מאפשרות ניידות בזמן העבודה מבלי הצורך לרדת מהמתקן כל פעם תוף תשומת לב כמובן על בטיחות.

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 57 ביקורות
×
js_loader
מה המספר שלך?