האם אתם מעוניינים לרכוש או לשכור במת הרמה ניידת? ובכן, הגעתם למקום הנכון! חברת ליפטר, בין החברות המוכרות והמובילות בארץ, מציעה לקהל לקוחותיה לרכוש או לשכור היצע מרשים של סוגים ודגמים שונים של במות הרמה. לכל לקוח מן הסתם תתאים במת הרמה אחרת, אך אנו מעסיקים את מיטב אנשי המקצוע שידעו לייעץ לכם באיזו במה לבחור. אנו מתחייבים בפני לקוחותינו למחירים אטרקטיביים וברי תחרות, את המתקנים החדישים ביותר ושירות מהיר ואמין.

שימוש נפוץ במתקני הרמה לגובה
בכל שנה ישנו ביקוש הולך וגובר לבמות הרמה, הן בארץ והן בעולם, ועל המשווקים השונים לענות על הביקוש. בשל הפופולאריות של המתקנים, צצות להן עוד ועוד חברות המציעות לשכור או לרכוש במת הרמה לצרכים שונים. עבודות בגובה רב הופכות להיות יותר ויותר נפוצות וכך השימוש במתקני ההרמה. אלה בסופו של דבר מיעלים את העובדה, מביאים לחיסכון בכסף וזמן, ובנוסף, הבמות הללו בטיחותיות ומיוצרות על פי תווי תקן מחמירים. 

במת הרמה ניידת, היא רק אחד מהדגמים הקיימים בשוק, וכל מי שעובד עליה חייב לעבור הכשרה של עבודה בגבהים. העובדים על במת הרמה ניידת, חייבים לדעת כיצד נוהגים בה וכיצד מרימים מטענים,  מעבר לכך, הם אמורים להיות מודעים לכל תקנות הבטיחות בזמן עבודה.

בטיחות
עבודה באמצעות במת הרמה ניידת, הינה מורכבת, וכל עובד חייב להצטייד בלבוש מתאים כמו חליפה וכובע מגן, כולל נעליים בטיחותיות  שיגנו עליו, כל זאת כאשר רתמה מחוברת אליו. כל מי שעובד על במת הרמה שהיא גם ניידת, חייב שיהיה לו אישור המאפשר עבודה בגובה. לבמות הללו יש מערכות אבטחה מיוחדות אשר ביכולתן למנוע נפילות ותאונות.

בדיקת המתקן
כל עובד באשר הוא העובד על במות הרמה כאלה ואחרות, עליו לבדוק לפני כן האם הבמה פועלת כראוי. למשל להפעילה מבלי לעלות עליה, לבדוק שכל הפונקציות של המתקן פועלות כהלכה. כמו כן, עוד טרם העובדים עולים לגובה, עליהם לבדוק מהו מסלולם והאם אין כל מכשולים באמצע הדרך. לבסוף, תמיד חשוב לרכוש את במת ההרמה מחברה ידועה ובעלת שם המשווקת את הדגמים החדישים והבטיחותיים ביותר של במות הרמה.

שתף ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
סגירת תפריט
דילוג לתוכן