ליפטר במות הרמה
שירות לקוחות:
072-228-22-82
phone6, phone, contact, telephone, support, call
צומת נהלל, מנשית זבדה
sales@lifter.co.il
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
חברת ליפטר מתחייבת ל:
•  מחירים הוגנים ותחרותיים  
  כלים חדשים - שנת 2019-2017
•  שירות מהיר ומתן פתרונות מידיים בשטח
 
 

במת הרמה חשמלית ניידת


האם אתם מחפשים במת הרמה חשמלית ניידת? רוצים למצוא את הדגם הכי חדשני והכי מתקדם? אתם מוזמנים עוד היום ליצור קשר עם חברת ליפטר בע"מ, המשווקת במות הרמה במגוון דגמים וסוגים. אנו נדאג לספק לכם את פתרונות העבודה לגובה הטובים ביותר. בנוסף, אנו מעסיקים אנשי מקצוע מנוסים ומקצועיים שנמצאים כאן כל העת על מנת לסייע לכם לבחור במת הרמה התואמת את דרישותיכם. לבסוף, אנו מבטיחים לכלל לקוחותינו, במות הרמה במחירים נוחים, חדישות ומתקדמות, תודעת שירות גבוהה, זמינות מלאה, שירות יעיל ומציאת פתרונות בעת שמתעוררת בעיה.

תפקידם של המתקנים
בין אם החלטתם לרכוש במת הרמה חשמלית ניידת או כל במת הרמה אחרת, עליכם להיות מודעים לכך כי אלה הם מתקנים שנועדו להרים ציוד לגובה או לשנע אותו, וכל במת הרמה יכולה להגיע לגובה שונה. הן מגיעות עד לגבהים של 32 מטר וישנן המגיעות לגובה של מטר וחצי בלבד. כל הבמות כאחת, נעשים בהן שימושים רבים וניתן למצוא אותן במפעלי תעשייה, מפעלי מסחר, מחסנים, מעבדות תיקונים, אתרי בנייה, בתי מלאכה ועוד. 

מהם הסוגים הקיימים?
ישנם דגמים וסוגים רבים של במות הרמה, ביניהם גם במת הרמה חשמלית ניידת, כאשר כל אחת מהן מיועדת לשימושים שונים. תוכלו למצוא מתקנים הידראוליים, חשמליים, כאלה המופעלים באמצעות דיזל, וכמובן, ישנן במות הרמה נייחות וגם במה הרמה חשמלית ניידת. בכל סוג של במות הרמה, נדרשת דרך הפעלה שונה. ישנם אנשים אשר מתוקף עבודתם חייבים לרכוש במה שהיא ניידת, אך באופן כללי, ההבדל העיקרי בין הבמות השונות מתבטא בכושר העמסה שלהם, גודלן, משקלן ועד לאיזה גובה הן מגיעות. 

כל לקוח והמתקן המתאים לו
כיום כל לקוח יוכל למצוא את הבמה המתאימה לו ביותר. ישנן למשל במות הידראוליות גבוהות, במות הידראוליות ניידות, במות הרמה מספריים, במות הידראוליות חשמליות, במות הרמה חשמליות נייחות המגיעות עד לגובה רב וכאלה שהן נמוכות יותר, ועוד מגוון סוגים. על מנת שתהיו סמוכים ובטוחים שרכשתם את הבמה הטובה ביותר מבחינתכם, כדאי לפנות לחברה וותיקה ומוערכת אשר משווקת במות מכל הסוגים המיוצרות על ידי מיטב היצרנים.