במות הרמה הפכו במהלך השנים להיות כלי הכרחי בביצוע עבודות רבות המבוצעות בגובה, בין אם בנייה, שיפוצים, גיזום, אחסנה או כל דבר אחר. החשיבות המכרעת של הבמות הביאה למגוון רחב של פיתוחים בתחום, שממשיך להתקדם בכל שנה. אחת המילים האחרונות היא במות מנועיות מסוג דיזל, שמגלמות בתוכן מספר יתרונות חשובים. אז מדוע מומלץ לשקול בחיוב שימוש בבמות אלו? אילו יתרונות הן מציעות, ואיזו חברה תשמח לספק ולהשכיר לכם את הבמות באזור המרכז והצפון? על כך ועוד במאמר הבא.

שורה ארוכה של יתרונות
במות מנועיות מסוג דיזל הן במות הרמה שנחשבות לנפוצות מאד בשדה זה, מה שאינו צריך להפתיע אם בוחנים את המפרט הטכני של הבמות הללו. הבמות מציעות גמישות מקסימלית באופן התפעול שלהן, פועל יוצא של התפעול החשמלי ושל התשתית המכנית. באמצעות במת ההרמה המפרקית, למשל, ניתן לעקוף מכשולים כבדים, לעלות או לרדת מדרגות או מדרכות, לבצע עבודות בשיפוע וכן הלאה. המשמעות הישירה היא שניתן לבצע את העבודה גם בתנאי שטח שנחשבים למורכבים יחסית, כפי שאכן קורה לא מעט.
במות מנועיות מסוג דיזל מאופיינות בחוזק מאסיבי ובכושר הרמה שמשנה את כל מה שידענו על כך עד כה. גובה העבודה, למשל, יכול להגיע לכ-16 מטרים, ומשקל ההעמסה מגיע ללא פחות מכ-230 ק”ג – מכאן שקשה לחשוב על הרבה פריטים שבמת ההרמה לא תוכל לשאת. העובדה שהמנגנון כאן מבוסס על דיזל מוסיפה בטיחות בשימוש לתוך המשוואה, יחד עם שקט נפשי לאורך זמן: ההתבססות כאן היא על תשתיות שקיימות בכל מקום עבודה, ומכאן שאין צורך להיערך במיוחד לקראת העבודה.

כך עושים זאת נכונה
במות מנועיות מסוג דיזל הן חלק בלתי נפרד ממגוון הפתרונות שמספקת חברת ליפטר ללקוחותיה. החברה פועלת על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר, ומציעה מוצרים חדישים העומדים בכל התקנים הנדרשים, לרבות תו התקן הישראלי או תקן EN280 האירופאי. החברה ידועה בפתרונות האיכותיים שהיא מספקת, בהתאמה של המתקנים לצורכי הלקוחות ובמחירים הנוחים שהיא גובה על כל שירות. אנשי החברה מעניקים ללקוחות ייעוץ מקיף ומלווים אותם עד להשלמת המשימה על הצד הטוב ביותר.

שתף ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
סגירת תפריט
דילוג לתוכן