במות הרמה

במות הרמה בעין המפרץ

לא מעט פרויקטים המתרחשים באזור עכו ועין המפרץ דורשים מאיתנו גם לבצע עבודות בגובה, ואילו עבור עבודות בגובה אין ספק כי במות הרמה יהיו הפתרון הטוב ביותר. אז למה כדאי לכם לבחור במות הרמה, ולמה כדאי להזמין במות הרמה בעין המפרץ רק אצל ליפטר? על כך ועוד נסביר לכם בכתבה זו.

קצת על עין המפרץ ועכו

הבנייה בעין המפרץ ובכלל, באזור עכו מגוונת מאוד. לצד מבנים עתיקים, ניתן לראות לא מעט פרויקטים חדשים שנבנים. כמובן שעבור כל הפרויקטים האלו לא פעם ולא פעמיים יהיה צורך לבצע עבודות בגובה ואילו עבור עבודות בגובה כאלו תמיד נרצה לבחור במות הרמה, מאחר והן האמצעי היעיל ביותר. קחו לדוגמא את עיסאם, לקוח יחסית חדש שלנו. עיסאם הוא קבלן בנייה, שעובד בעיקר באזור עכו ועין המפרץ, אך מבצע בגדול עבודות רחבות היקף בכל אזור הצפון. כאשר הוא מוצא את עצמו מבצע עבודות בגובה, כמובן שהוא יוצר איתנו קשר ומזמין במת הרמה עם זרוע מפרקית ומנוע דיזל, שעונה על כל הדרישות שלו.

למה לבחור במות הרמה?

אז למה כדאי לכם לעבוד עם במות הרמה במקום אמצעים אחרים כמו סולמות ופיגומים? הנה כמה יתרונות מרכזיים:

יציבות במות הרמה מאפשרות לנו עבודה הרבה יותר בטוחה ויציבה כאשר מדובר בביצוע עבודה בגובה. פתרונות אחרים כמו סולמות ופיגומים הם הרבה פחות יציבים, ובהתאם לכך הגישה לגובה שהם נותנים מסכנת ברמה מסוימת את העובדים.

יעילות במות הרמה מאפשרות לנו להגיע מנקודה לנקודה ברחבי אתר הפרויקט במהירות, ולעיתים אף לא נצטרך לבצע עצירה באמצע. כך נוכל ליהנות מעבודה יעילה ורציפה.

חיסכון בכוח אדם בניגוד לאמצעים אחרים, לא צריך יותר מדי עובדים עבור תפעול של במות הרמה. לפעמים אפילו עובד או שניים יספיקו. כך נוכל לחסוך בכוח אדם, ולוודא כי שאר הפועלים שלנו יתרכזו בעבודות אחרות בפרויקט.

למה דווקא אצל ליפטר?

קודם כל, כדאי לדעת כי ליפטר זו חברת במות ההרמה המובילה בישראל. בהתאם להיותנו המובילים בתחום, אנחנו מתמקדים בלתת לכל לקוח את השירות הטוב והאישי ביותר, וזה בא לידי ביטוי לאורך כל התהליך החל משיחת האפיון הראשונית ועד לרגע בו אנחנו מספקים לכם במת הרמה בהתאמה אישית. איתנו תוכלו להיות בטוחים כי תקבלו במת הרמה בהתאם לצרכי העבודה שלכם באספקה מהירה, ובמחיר ההשכרה המשתלם ביותר בארץ.

אתם רק משכירים במות הרמה, או שאתם גם מוכרים?

אנחנו מציעים לכל הדורש השכרה ורכישה של במות הרמה כאחד. כדאי לדעת כי רכישת במות הרמה מומלצת רק במידה ומדובר באדם שעתיד לבצע עוד מספר פרויקטים הכוללים עבודה בגובה שכן, עלות רכישת במת הרמה היא די גבוהה. במידה ומדובר בפרויקט קצר טווח כמובן שהשכרה תהיה הרבה יותר משתלמת.

מה משפיע על מחיר ההשכרה אצלכם?

מחיר השכרת במת הרמה משתנה בהתאם לסוג הבמה שבחרתם, וכמובן בהתאם למשך תקופת העבודה (כמה ימים הבמה תהיה אצלכם בפועל). מעבר לכך, חשוב מאוד לציין כי ישנה עלות נוספת בגין שינוע במת הרמה, והיא משתנה בהתאם למרחק הלקוח. המחיר של ההובלה בדרך כלל נע בין 250 ל-600 שקלים.

אילו סוגי במות הרמה אתם מספקים?

במות מספריים במות הרמה מספריים חשמליות. מתאימות בעיקר לעבודות בגובה נמוך עד בינוני, והיתרון שלהן הוא שהן עולות בצורה אנכית, ואילו קל ונוח מאוד לתפעל אותן. נעדיף לעבוד איתן בעבודות בגובה שאינו רב מדי, ובהינתן סביבת עבודה שאינה מאתגרת.

במות זרוע מפרקית במות עם זרוע מפרקית. יתאימו בעיקר לעבודות בגובה רב. מעבר לכך, אצלנו קיימים שני סוגים של במות זרוע מפרקית במות זרוע מפרקית עם מנוע חשמלי, ובמות זרוע מפרקית עם מנוע דיזל (4X4). במות עם מנוע דיזל יכולות לעבוד בצורה הרבה יותר אינטנסיבית, ולפיכך הן בחירה הרבה יותר טובה כאשר סביבת העבודה מאתגרת ומורכבת.

איך לשמור על בטיחות מקסימלית בעת העבודה?

הזמנת במות הרמה בעין המפרץ כמובן מחייבת אתכם לשמור על בטיחות מקסימלית. לפני הכל, חשוב להימנע מעבודה תחת תנאי מזג אוויר קשים כמו שרב כבד מאוד או סופות וגשמים. לאחר מכן, עליכם לוודא כי הבמה נמצאת על פני משטח יציב, ולנוע איתה בזהירות. כמובן שגם עליכם לוודא כי כל הפועלים עובדים עם ציוד מגן איכותי ששומר עליהם.

הזמנת במות הרמה בעין המפרץ - איך זה עובד?
הזמנת במות הרמה בעין המפרץ – איך זה עובד?

ולסיכום

במות הרמה בעין המפרץ משדרגות את העבודה שלכם, ומאפשרות לכם לייעל בצורה יוצאת דופן כל עבודה בגובה ולכן החלטנו להסביר לכם כל מה שצריך לדעת על כך לאורך כתבה זו.

על מה עברנו עד עכשיו?

ליפטר במות הרמה בפייסבוק | ליפטר במות הרמה בגוגל | 077-8035355

מאמרים נוספים בנושא

במות הרמה במגידו

בתור חברת במות ההרמה המובילה והמנוסה בישראל, אצלנו בליפטר אנחנו מספקים במות הרמה עבור מגוון רחב מאוד של אנשי מקצוע מכל רחבי הארץ, וכך גם

כיצד עושים טיפול תקופתי לבמות הרמה?

חברת ליפטר מספקת פתרונות לעבודה בגובה באמצעות במות הרמה בצפון ומרכז הארץ תוך כדי מתן שירות מקצועי, יחס אישי, זמני אספקה מיידים והחשוב מכל אספקה של

הדרכות בטיחות לעובדים עם במות הרמה

במות הרמה הן פתרון נהדר עבור מגוון רחב מאוד של עבודות בגובה, בעיקר מאחר ומדובר בפתרון בטיחותי ויעיל. אמנם, למרות שמדובר באחד הפתרונות הבטיחותיים ביותר

במות הרמה בני ברק

בני ברק היא אחת הערים הצפופות ביותר בישראל, אך נראה כי המגמה לא משתנה, אלא להיפך – מדי שנה עשרות פרויקטים חדשים נבנים בעיר המתחדשת

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 57 ביקורות
×
js_loader
מה המספר שלך?