במות הרמה

במות הרמה בחריש

בחריש ובכל הארץ ישנן עבודות אשר דורשות מהעובדים להגיע לגבהים גבוהים שלא ניתן לטפס אליהם או להשתמש בסולם. מציאת פתרונות יצירתיים מסכנת את העובדים ולכן חובה להימנע מכך. אם אתם צריכים שהעובדים שלכם יגיעו לגובה, אתם צריכים במות הרמה בחריש, ואם אתם צריכים במות הרמה, אתם צריכים את ליפטר – ציוד חדיש ומתוחזק היטב במחירים תחרותיים.

 

שאלות נפוצות על במות הרמה בחריש

אולי בגלל שמדובר במכונה מאוד גדולה אנשים לעיתים מתקשים להחליט לשכור (או לקנות) במת הרמה למרות שברור שמדובר בפתרון המושלם לסוג העבודה שהם עתידים לבצע. בהקשר במות הרמה בחריש ישנן כמה שאלות נפוצות שאנו נשאלים פעמים רבות ונשמח לענות עליהן אחת ולתמיד לאלו שעדיין מתלבטים האם במת הרמה היא הפתרון גם בשבילם.

 

האם יש במות הרמה שמתאימות לשטח?

שאלה שנשאלת הרבה על ידי מנהלי אתרים ועובדים היא בדבר היעילות של במות הרמה בשטח. זאת אכן שאלה הגיונית שכן יש סוגי במות שאינם מתאימים לשטח לא מישורי ומאפשרים שימוש רק כאשר הבמה מאוזנת בצורה טובה. אך לא כל הבמות כאלו, ובהחלט ישנן במות הרמה 4X4 אשר מתאימות לעבודה בשטח ונותנות מענה לאלו שאינם עובדים במקומות מישוריים.

 

האם יש במות שמתאימות ליותר מעובד אחד?

יש במות הרמה שבגלל שהן קטנות יותר מתאימות רק לעובד אחד ולציוד מבחינת המקום ומבחינת משקל הנשיאה. אך בהחלט ישנן גם במות אשר מתאימות לנשיאה של יותר מעובד אחד ואפילו ציוד כבד. משקל הנשיאה משתנה בין הבמות ותלוי הן בגובה אליו מגיעה הבמה, הן בגודל הבמה ובסופו של דבר גם בסוג הבמה – במת מספריים או מפרקית.

 

האם אפשר להגיע לכל מקום עם הבמה?

כל במה מאפשרת שימוש אחר ולכן גם מתאימה לסוג אחר של עבודה. הבמות המפרקיות לדוגמא מאפשרות יותר תנועה שכן הן מאפשרות גם תנועה אופקית אשר בשילוב עם התנועה האנכית הסטנדרטית נותנת תנועה מלאה יותר. כמו כן, כאשר בוחרים במה מפרקית 4X4 היא גם יכולה להיות בשימוש בנסיעה וחניה על גבי בסוגים רבים של קרקע.

 

קניית במת הרמה

תמיד תוכלו לבחור באופציה של השכרת במת הרמה אם יש לכם משימה ספציפית או תקופת עבודה מוגבלת בזמן, אך אם אתם אנשי מקצוע שעובדים הרבה בגובה ואינכם מעוניינים להסתכן עם סולם או להצטרך לבנות כל פעם פיגומים, בהחלט יתכן שבמת הרמה היא משהו שאתם רוצים להוסיף "לסל הכלים" שלכם. אם יש לכם היתכנות להשכיר פעמים רבות במת הרמה מאיתנו, יכול להיות שישתלם לכם יותר לקנות במה שתהיה שלכם.

במות הרמה בחריש
במות הרמה בחריש

 

התייעצות עם אנשי מקצוע

ברור כי אתם אנשי המקצוע בתחום שלכם ועל כך אין עוררין, אך בליפטר במות הרמה –  אנו אנשי מקצוע המתמחים בבמות הרמה ולכן אנו בהחלט יכולים לסייע לכם לעשות את הבחירה הטובה ביותר בדבר הבמה שמתאימה לכם. צרו איתנו קשר וספרו לנו מה סוג העבודה שתרצו לבצע וביחד נתאים לכם את הבמה המתאימה ואת העסקה המשתלמת ביותר.

עבודה בגובה עם במות הרמה הופכת פשוטה מאוד ואינה מחייבת הקמת פיגומים שדורשים זמן ועבודה נוספת. אם אתם מעוניינים בעבודה יעילה ובטוחה בגובה, בהחלט הגעתם למקום הנכון.

על מה עברנו עד עכשיו?

ליפטר במות הרמה בפייסבוק | ליפטר במות הרמה בגוגל | 077-8035355

מאמרים נוספים בנושא

במות הרמה בקריית ים

אתם אנשי מקצוע בקריית ים ועתידים לבצע עבודה בגובה? גם אם אתם אנשי מקצוע שרגילים לבצע עבודות כאשר אתם עומדים על הרצפה או מקסימום על

במות הרמה בסח'נין

כיצד בוחרים במות הרמה בסח'נין? אילו אפשרויות של במות הרמה אנחנו מציעים? כמה עולה להשכיר במה ליום אחד? על שאלות אלו ונוספות נענה לכם כעת.

במות הרמה בנשר

על מה אנחנו מדברים כשאנחנו מדברים על במות הרמה בנשר? על חדשנות, על יעילות, על בטיחות ובעצם על הפתרון המושלם לעבודות בגובה. צריכים במת הרמה?

במות הרמה במע'אר

אם אתם לא רגילים לבצע עבודות בגובה ופתאום זאת נדרש מכם, יכול להיות שתרגישו חסרי אונים אל מול מציאת פתרון לכך. ראשית כך דעו שאם

במות הרמה בכפר קרע

נראה שכיום אי אפשר לעבוד בגובה מבלי להשתמש בבמת הרמה, עם כל כך הרבה יתרונות הבמות שמות את הפיגומים בכיס הקטן ומסייעות לעבודה יעילה ומהירה.

במות הרמה בטמרה

במות הרמה בטמרה, כמו בשאר חלקי הארץ, הופכות נפוצות יותר ויותר בגלל היתרונות הרבים שיש להן על פני פתרונות אחרים לעבודה בגובה. אם תפתחו את

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 57 ביקורות
×
js_loader
מה המספר שלך?